Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЛЕГКОАТЛЕТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ ПАМ’ЯТІ ЗТУ С. ОПЕРАЙЛА

15-16 грудня 2021 року в Палаці студентського спорту Сумського державного університету відбулися Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С. Операйла з легкої атлетики, участь у яких взяли понад 250 юних атлетів з 18 регіонів України.

У командному заліку збірна Сумської області набрала виборола друге місце, поступившись команді Дніпропетровської області

В особистому заліку легкоатлети вибороли 3 золоті 8 срібних та 6 бронзових медалей, естафетна команда дівчат виборола перемогу, а юнаки стали другими.

Вихованка Роменської ДЮСШ ім. Віктора Гречаного Єлізавета ЗЕМЛЯНІКІНА (тренер-викладач Лісненко О.М.)  стала переможницею з бігу на 200м серед дівчат, а також посіла третє місце в бігу на 60 м

Нікіта КОСТЕЦЬКИЙ (Роменська ДЮСШ ім. Віктора Гречаного, тренер – Лісненко О.М.) здобув «золото»в бігу на 200 м серед юнаків та «бронзу» в бігу на 60м.

Діана ГОНЧАРЕНКО (Східний ЦОП, тренери – Білодід О.Ф., Корж С.О.) виборола перемогу в бігу на 60м серед дівчат.

Максим РОМАНОВ (Охтирська ДЮСШ, тренер – Мучаров О.М.) виборов срібну медаль в бігу на 400 мта в бігу на 200 м.

Інна РИБАЛКА(Роменська ДЮСШ ім. Віктора Гречаного, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) стала другою в бігу на 60 мз\б татретьою в бігу на 60 м.

Мілена СМОЛЕНСЬКА (МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого, тренери – Іванишина К.О., Соколова О.А.) виборола срібну медальв бігу на 1500 м та бронзову – в бігу на 800 м.

Михайло МОСКАЛЕНКО(Роменська ДЮСШ ім. Віктора Гречаного, тренери – Савицький М.В, Савицька В.В.) посів друге місцев бігу на 60м з\б  та встановив  новий рекорд Сумської області.

Іванна ПОЛЕЖАЙ (Роменська ДЮСШ ім. Віктора Гречаного, тренер – Лісненко О.М.) стала срібною призеркою в бігу на 200 м.

Дарина ЮЩЕНКО(Сумська ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) виборола срібну нагороду у спортивній ходьбі на 3000 м серед дівчат.

Вадим ШЕВЧЕНКО(Сумьска ОДЮСШ, тренери – Мірошниченко О.М., Мірошниченко С.А.) став другиму спортивній ходьбі на 3000 мсеред юнаків.

Сергій ЛАЗОРЕНКО(ДЮСШ Степанівської селищної ради Сумського району, тренери Шелест О.П., Шелест Л.Г) у спортивній ходьбі на 3000 м став бронзовим призером.

Назар СКЛЯР (Великописарівська ДЮСШ, тренер – Рибалка Г.П.) фінішував третім в бігу на 3000 м.