Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

«#Серце_до_серця» – СТАРТ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ» ОГОЛОШЕНО

Сьогодні, 1 квітня стартувала 16-та Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!», головною метою якої є збір коштів для придбання неонатологічного медичного обладнання у дитячі відділення лікарень та пологові будинки України.

В області старт Акції відбувся у форматі флеш-мобу, розпочав його голова Сумської обласної державної адміністрації Василь ХОМА, отримавши ідентифікатор почесного волонтера і символічне сердечко. Очільник області відразу передав естафету своїм заступникам – Вікторії МЕДВІДЬ, Тарасу САВЧЕНКУ, Віталію МАКСИМЕНКУ та Вячеславу ПЕЧЕНЕНКУ, а також раднику Костянтину ЖИДКОВУ.

У перший день Акції до благодійного флеш-мобу вже активно долучився Департамент економічного розвитку і торгівлі та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Благодійна естафета триває. Запрошуємо долучатися структурні підрозділи, підприємства, установи, організації, та усіх небайдужих громадян області. Відео та фото з флешмобу просимо викладати у мережу з хештегом #Серце_до_серця.