Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРЕЗЕНТОВАНО ПРОЄКТ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НА 2021-2025 РОКИ

Під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам бойових дій та членів їх сімей, що відбулося 31.03.2021, начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген ПОХОДНЯ презентував проєкт Обласної програми національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки

Нагадаємо, що зазначена Програма передбачає концентрацію зусиль органів влади, педагогів, громадськості та всіх зацікавлених осіб за декількома пріоритетами:

Пріоритет 1. Формування української громадянської ідентичності – здійснення заходів, спрямованих на впровадження та утвердження суспільно-державних (національних) цінностей, розвитку громадянської ідентичності населення України.

Пріоритет 2. Військово-патріотичне виховання – здійснення заходів, спрямованих на формування у громадян готовності до захисту України, громадського сприяння безпеці та обороні України та підвищення престижу військової і спеціальної державної служби.

Пріоритет 3. Формування науково-методологічних і методичних засад національно-патріотичного виховання –  здійснення заходів, спрямованих на розвиток цілісної системи національно-патріотичного виховання, формування моделі історичної пам’яті, забезпечення інформаційного супроводу та формування якісного контенту національно-патріотичної спрямованості.

Пріоритет 4. Підтримка та співпраця органів державної влади та органів місцевого самоврядування з інститутами громадянського суспільства щодо національно-патріотичного виховання.

На реалізацію Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки з обласного бюджетупередбачено 6 млн 409 тис. гривень. На 2021 рік виділено 1 млн 160 тис. гривень.

За ініціативи членів Координаційної ради з надання допомоги учасникам бойових дій та членів їх сімей було запропоновано зазначену програму детально опрацювати та в термін до 08.04.2021 надати свої пропозиції та зауваження.

Проєкт Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021-2025 роки (переглянути).