Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ ВЕТЕРАНИ СПОРТУ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

25-28 березня 2021 року в м. Київ відбулися IX літні Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з гирьового спорту.

Сумську область представляли: Віталій ЧЕРКАШИН (Тростянець), Сергій СІНЯНСЬКИЙ (Велика Писарівка), Віталій ХОЧИН (Суми), Олександр ДЕНИСЕНКО (Ромни).

Золоті нагороди у вправі ривок (Р-12) вибороли Черкашин В., Хочин В. та Денисенко О. а у поштовху за довгим циклом Сінянський С. У естафеті команда посіла 3 місце. Сергій СІНЯНСЬКИЙ також змагався у чемпіонаті України з гирьового спорту, і посів 3 місце.

Довідково. Ігри пам’яті Михайла Макаровича Баки (був почесним членом НОКу та головою Ради ветеранів фізичної культури і спорту України) проводяться раз на два роки. Програма Ігор складається з 19 видів спорту, які набули популярності в Україні та мають високий рейтинг на міжнародній спортивній арені (11 олімпійських та 8 неолімпійських видів). Ігри проводяться з метою популяризації здорового способу життя та спортивного довголіття серед населення України, залучення осіб середнього та старшого віку, спортсменів різних вікових груп, аматорів спорту до активних занять масовим спортом та участі у змаганнях зі спорту ветеранів, а також для активізації фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності серед ветеранів фізичної культури і спорту та населення в регіонах України