Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

З 15 до 18 лютого 2021 року у місті Суми на навчально-спортивній базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» (урочище Токарі) проходили Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат, у яких взяли участь понад 100 спортсменів з Сумської, Київської, Львівської та Харківської областей.

За підсумками двох днів змагань у індивідуальній гонці серед юнаків та дівчат трьох вікових груп наші спортсмени вибороли шість золотих, п'ять срібних та п'ять бронзових нагород.

Фінішували змагання з біатлону змішаними естафетами, у яких спортсмени Сумської області здобули дві золоті, дві срібні та одну бронзову нагороди.

З чотирьох областей, які брали участь у змаганнях перше загальнокомандне місце посіла Сумська область (вихованці комунального закладу Сумської обласної ради обласна дитячо-юнацька спортивна школа «Регіональний центр зимових видів спорту»), «срібло» також у команди Сумської області (вихованці Сумського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю  «Барса»), «бронза» у спортсменів Львівської області (вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Янтар»).