Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА ВИПУСКНИКИ ВИЩИХ НАВЧАЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ ЗАПРОШУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ У ПРОЄКТІ «EU STUDY DAYS» ВІД ПРЕДСТАВНИЦТВА ЄС В УКРАЇНІ

Представництво Європейського Союзу в Україні запускає освітній проект «EU Study Days», що відбудеться у період із березня до червня 2021 року.  Інформацію про відбір учасників проекту було нещодавно опубліковано за посиланням https://bit.ly/3aw9CwQ.

Проект спрямований на студентів, аспірантів і випускників вищих навчальних закладів України.

EU Study Days – це освітній проект Представництва ЄС в Україні, започаткований сім років тому. Проект надає можливість українським студентам та випускникам дізнатися більше про Європейський Союз і відносини між Україною та ЄС від провідних експертів у цій сфері. Проект також сприяє створенню мережі молодих українців, де вони зможуть обмінюватися досвідом, втілювати спільні ініціативи, а також стати рушійною силою зближення України та ЄС. Із 2013 року в межах проекту було проведено більше ніж 32 тижневі сесії у різних містах України. Цього року заплановано проведення 12 онлайн-модулів. Кожен модуль передбачає вебінар за участі співробітників Представництва ЄС, а також провідних європейських і українських експертів. Окрім того, учасники отримають інформаційні матеріали та зможуть перевірити свої знання, склавши тест.

За додатковою інформацією можна звернутися до Вікторії Давидової, Радниці з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні (' Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ) та/або до організації-виконавця проекту: ГО «Молодіжна Альтернатива» (контактна особа – Людмила Кудіна,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).