Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЛЯ МОЛОДІ СУМЩИНИ ВІДКРИВАЮТЬСЯ НОВІ МОЖЛИВОСТІ!

Вперше у практиці управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації оголошено про проведення спільного конкурсу проєктів соціальної дії для молоді у співпраці з Британською радою в Україні!

Британська рада в Україні запускає другу хвилю конкурсів проєктів соціальної дії для  Вінницької, Львівської та Сумської областей!

Але в нашій області процес буде відбуватися у партнерстві з управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, що передбачає співфінансування проєктів. Так, Британською радою в Україні передбачено виділення коштів у сумі 280,0 тис. гривень на фінансову підтримку проєктів соціальної дії від молоді Сумської області. Аналогічну суму, шляхом включення проєктів – переможців до календарно плану роботи управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, передбачено виділити з обласного бюджету.

Всього буде підтримано 8-10 проєктів. Ідеї можна подавати в онлайн-форматі до 01.03.2021. Після цього автори 20-ти кращих пройдуть навчання, зможуть доопрацювати свої проєкти та після їх публічного захисту комісією будуть відібрані кращі із них!

Звертаємо увагу: проєкти, що будуть подаватися від авторів Сумської області мають відповідати і пріоритетам молодіжної політики, визначеними проєктом обласної програми «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки», а саме:

1) забезпечення дієвості механізмів участі молоді в суспільному житті, у тому числі області та власних громад;

2) популяризація та утвердження здорового і безпечного способу життя та культури здоров’я серед молоді;

3) підвищення спроможності молоді, розвиток системи неформальної освіти;

4) розвиток кадрового потенціалу у молодіжній сфері;

5) розвиток молодіжної інфраструктури та механізмів її ефективного використання;

6) підтримка соціально вразливої молоді.

Всі деталі та умови щодо спільного конкурсу проєктів за посиланням: https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens/oblast-social-action-projects/second-wave

З метою надання більш чітких роз’яснень (адже для нас це також нова, але дуже приємна практика) 09.02.2021 о 15.00 год. заплановано проведення роз’яснювальної презентації-консультації на платформі zoom за посиланням:

https://us02web.zoom.us/j/86019446666?pwd=V1k2RnlYRVJFTGFZM1gySHRyMERkUT09

Ідентифікатор конференції: 860 1944 6666

Код доступа: 576733

Спікерами презентації будуть:

Анна ГЛАДКА, проєктний менеджер ГО «Міцна громада»,  партнерської організації Британської Ради в межах проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості»

Ольга РЕЗНІЧЕНКО, заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.