Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ 2020»

Благодійним фондом родини Богдана Гаврилишина розпочато Програму «Молодь змінить Україну», яка створена для молодих, патріотичних, відповідальних українців, що пов’язують своє майбутнє із Україною, прагнуть позитивних змін, потребують додаткових знань та досвіду.

«Молодь змінить Україну» - ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина. Вона була заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має понад 850 випускників та випускниць. Вони є депутатами та депутатками різних рівнів; працюють у Верховній Раді, міністерствах, інших державних установах на національному та місцевому рівнях, у міських радах та державних адміністраціях; керують соціальними проєктами є громадськими активістами або розвивають власний бізнес.

Це програма для молодих людей віком від 20 до 35 років, які є державними службовцями, представниками соціального бізнесу, місцевого самоврядування, громадських організацій та медіа.

Учасники та учасниці - це громадяни, які пов'язують своє майбутнє з Україною, прагнуть позитивних змін для країни та мають ідею / проєкт, який хочуть реалізувати у своїх рідних населених пунктах, щоб змінити життя своєї громади.

Пропоновані напрямки проєктів: розвиток самоврядування та самоорганізації населення; ребрендинг міста / громади; соціальні інновації; підвищення довіри та соціальної згуртованості; соціальний бізнес, креативні індустрії та діджиталізація.

У 2020 році програма складається з наступних етапів:

I етап (жовтень-листопад 2020) - онлайн-школи локального розвитку для учасників та учасниць з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська та Луганська.

Учасники програми отримають знання у двох спрямуваннях: змінотворчість національного та місцевого рівнів та проєктний менеджмент. Серед тем вивчення будуть: ефективне державне та місцеве управління, соціальний бізнес, креативні індустрії, ребрендинг міста/громади, секрети успішного публічного виступу та інші теми.

Спікерами шкіл є запрошені експерти та експертки національного рівня, регіональні експерти / лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну».

Інтенсивне онлайн-навчання у вигляді лекцій за програмою відбуватиметься онлайн двічі на тиждень упродовж 6 навчальних тижнів (понеділок та четвер 19:00 – 20:30). Також паралельно з лекторієм відбуватиметься самостійна робота учасників та учасниць з опрацювання онлайн-курсу з проєктного менеджменту та робота з унікальним чат-ботом з проєктного менеджменту в Telegram.

Таким чином інтенсивне онлайн-навчання поєднує лекторій, практичні кейси та індивідуальну роботу над проєктами, створене таким чином, щоб допомогти учасникам підготувати та негайно втілити власні проєкти місцевого розвитку, базуючись на отриманому масиві сучасних актуальних знань.

Перший тематичний модуль для всіх учасників та учасниць відбудеться 19 жовтня.

Навчання завершується онлайн-захистом проєктів місцевого розвитку 30 листопада.

II етап (грудень-лютий 2021) зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками та учасницями з застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Учасники та учасниці звітують про втілення проєктів у лютому, а менеджери програми визначають найуспішніші з них, які відповідають вимогам Фонду, та отримають підтримку у вигляді малих грантів або навчальних поїздок до 1 з 6 країн Європи.

III етап (квітень-червень 2021) - навчальні поїздки до країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії. Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, напрацьованими Богданом Гаврилишиним.

Участь молодих лідерів з різних куточків країни у програмі «Молодь змінить Україну» дає можливість отримати нові знання та підготуватися до їхнього практичного втілення у різноманітних сферах діяльності, а також шанс здобути фінансову підтримку на початку реалізації свого проекту чи отримати доступ до міжнародних досвіду. Програма допоможе залучити активну молодь з різних регіонів України, розширити їхній горизонт і побудувати сильну мережу молодих людей, які відіграватимуть важливу роль у трансформації країни.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw