Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА МАЄ ЗДОБУТКИ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

Про це зазначила заступниця міністра молоді та спорту України Марина ПОПАТЕНКО під час Всеукраїнського форуму «Розвиток регіональних мереж молодіжних центрів»

За її словами, одним із здобутків є успішне функціонування в області з 2007 року Сумського молодіжного центру. Його відкрили, коли в Україні навіть ще не було нормативної бази щодо налаштування його роботи та інституалізації таких центрів. За 13 років цей центр дав поштовх до активної діяльності в багатьох сферах суспільного життя десяткам молодіжних лідерів.

«Наш досвід у розбудові цього центру став базою для відкриття багатьох інших молодіжних центрів по Україні», – відмітила Марина Попатенко, яка свого часу також мала безпосереднє відношення до розвитку зазначеного центру.

Також вона додала, що на обласному рівні Сумщина – один із перших регіонів, де започаткували конкурс молодіжних проектів, переможці якого  фінансуються з місцевих бюджетів. Це гарна практика щодо делегування повноважень громадянському суспільству і залучення до партнерства з владою, адже цього реалізація молодіжної політики неможлива.