Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАВЕРШЕНО V ЕТАП ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПРОБІГУ ЗАРАДИ МИРУ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  разом з структурними підрозділами Сумської обласної державної адміністрації,  об’єднаними територіальними громадами області, Сумським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Сумським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України впродовж трьох днів брали активну участь та організовували проведення на території Сумської області V етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру» з нагоди Європейського тижня спорту в рамках «Всесвітнього бігу миру заради гармонії».

Вищезазначений захід проходив з 19 вересня по 22 вересня через населені пункти Сумської області. Учасники естафети кілометр за кілометром із рук в руки передавали палаючий смолоскип, так чином пропагуючи мир, спокій та злагоду на всій планеті.

Цього року спортсмени-марафонці завітали до Чернеччинської, Охтирської, Тростянецької, Боромлянської, Верхньосироватської, Сумської, Білопільської, Буринської, Бочечківської та Кролевецької громад. На рубежі кожної громади з хлібом та сіллю їх зустрічали спортсмени та вихованці спортивних шкіл, щоб долучитись до марафону та пробігти свій кілометр.

По переду Чернігівська та Київська області, і вже цієї суботи, 26 вересня 2020 року завершиться забіг у місті Києві на головній арені України – НСК «Олімпійський».