Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ДОЛУЧИЛАСЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИБИРАННЯ

19 вересня 2020 року українці разом із мільйонами активістів зі 180 країн світу вийшли на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day».

В Україні акція об’єднала більш ніж 50 000 учасників традиційних прибирань (індивідуального, сімейного, корпоративного форматів). Школярі, студенти,  посадовці, артисти, активісти, відповідальні громадяни та представники засобів масової інформації очистили понад 1200 локацій у 24 областях.

Сумська область вже вп’яте долучилася до наймасштабнішого прибирання. Розпочалася міжнародна акція в Сумах на центральній локації поблизу озера Чеха за участі Координатора акції «Зробимо Україну чистою разом!» в м. Суми Аліни Турлевської, директора Департаменту містобудування та архітектури Сумської обласної державної адміністрації Володимира Бикова та начальника управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євгена Походні.

Також  до очищення території центральної локації долучилися волонтери та небайдужі громадяни.

Ще в Сумах прибирали біля Харківського мосту та на трьох локаціях у міському парку. Загалом до акції в місті долучились понад сотня людей. Окрім Сум, локації діяли у шести містах області: Охтирці, Шостці, Лебедині, Білопіллі та Кролевці.

Також що в рамках Всеукраїнської соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!» було проведено масштабні прибирання в громадах та населених пунктіах районів області. До заходів активно долучилися школярі та молодь. Наймасовішими локаціями були пришкільні території, футбольні, ігрові та спортивні майданчики, паркові зони відпочинку.

Цього року Всесвітній день прибирання відбувся із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов’язковою вимогою до учасників була наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції.