Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ПРОВЕДЕНО ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК #BEACTIVE» У РАМКАХ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ТИЖНЯ СПОРТУ

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації приєдналось до проведення Сумським обласним відділення Національного Олімпійського комітету «Олімпійського уроку #BeActive» в рамках Європейського тижня спорту.

Цього року захід пройшов 16 вересня 2020 року в онлайн форматі за закритими дверима для глядачів на трибунах Легкоатлетичного манежу Сумського державного університету, але це гарна можливість переглянути уже зафільмований урок у соціальних мережах та каналах. Зміна формату пов’язана з карантинними заходами, які внесли корективи в життя країни.

Аби змотивувати дітей та молодь до занять спортом та фізичною культурою організатори заходу звернулись за допомогою до вихованців та майбутніх олімпійців дитячо-юнацьких шкіл області, які продемонстрували показові виступи, а Молодий посол «Олімпійського уроку #BeActive», стипендіат Національного олімпійського комітету України, чемпіонка світу, майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу – Анна РИКУН провела запальну руханку.

«Заняття фізичною культурою та спортом повинні бути цікавими, веселими, динамічними та пізнавальними. І сьогоднішній захід тому яскраве підтвердження. Сподіваюсь, що навіть в режимі онлайн ви отримаєте справжнє задоволення від нашого свята», – зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Євген ПОХОДНЯ.