Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ СПОРТСМЕНІВ ОБЛАСТІ ДО ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації з нагоди Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту 10 вересня проведено урочистий захід з відзначення діячів спорту Сумської області.

У рамках заходу видатних спортсменів, тренерів, працівників галузі нагороджено грамотами та подяками Сумської обласної державної адміністрації, Сумської обласної ради, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та Національного олімпійського комітету України.

Голова Сумської обласної державної адміністрації Роман ГРИЩЕНКО привітав всіх присутніх зі святом та вручив почесні грамоти голови Сумської обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту Миколі КРИВОХИЖІ, Поліні РОДІОНОВІЙ, Сергію КОЗНІЄНКУ, Олені ЧЕРНУСІ, Володимиру ЯКОВЛЕВУ, Володимиру ШТЕЙНІГЕРУ та Ользі ЧЕРНЯВСЬКІЙ.

До цього святкового дня звання «Заслужений тренер України з армспорту» отримав Євген ЛІТОВЦЕВ, «Заслужений тренер України з лижних перегонів» – Сергій ХАРЧЕНКО.

Також Роман Грищенко подякував усім чемпіонам, призерам і тренерам, ветеранам фізичної культури і спорту Сумщини за досягнення, що об’єднують українське суспільство, приносять радість усім шанувальникам.

З професійним святом працівників галузі своїми виступами вітали творчі колективи та артисти області. Перед концертною програмою було організовано простір для спілкування запрошених гостей, спортсменів та тренерів.

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації вітає всіх спортсменів, тренерів, професіоналів сфери фізичної культури і спорту, аматорів та вболівальників з Днем фізичної культури і спорту України. Хай вам щастить у всіх починаннях та досягненнях!