Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДОМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ СЕРЕД ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ ТА ПОСАДОВИХ ОСІБ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації підтримано ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Сумської області, який відбувся 8-9 вересня 2020 року на базі спортивного комплексу Сумського державного університету.

Спортсмени змагались за участь у ІІІ епапі Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, що відбудеться у місті Ужгород 21-25 вересня 2020 року.

На урочистому відкритті з вітальними словами виступили начальник управління молоді та спорту – Євген ПОХОДНЯ, голова Сумської обласної профспілкової організації працівників державних установ – Ігор ТЕЛІЖЕНКО, голова Сумського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету України – Олена ПЕТРОВА та голова Сумської обласної організація ФСТ «Спартак» – Тетяна ПАВЛОВСЬКА.

У змаганнях з настільного тенісу жінки/чоловіки перемогу отримали Гукова Юлія (Путивльський район) та Романчук Ярослав (Буринська міська рада).

У змаганнях з шахів серед жінок/чоловіків переможцями стали Придатко Оксана (Краснопільський район) та Панченко Ростислав (місто Ромни).

У змаганнях з футзалу переможцем стала команда Краснопільської селищної ради.

У змаганнях з шашок серед жінок/чоловіків перемогу вибороли Кучеренко Оксана (збірна команда Недригайлівського району) та Сіренко Руслан (Краснопільський район).

У запеклих змаганнях з волейболу перемогу отримала збірна команда Недригайлівського району.

А у загальнокомандному заліку ІІ етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування стала команда Краснопільського району.

Бажаємо спортсменам майбутніх перемог!