Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ САМБІСТИ ЗДОБУЛИ МЕДАЛІ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ТУРНІРІ

04-06 вересня 2020 року в с. Кароліно-Бугаз Одеської області відбувся Всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку.

На змаганнях були представники з 19 регіонів України, Сумська область також взяла участь. За три дні змагань представники області загалом вибороли 6 медалей різного гатунку. Серед дівчат відзначилися Засульська Юлія 1 місце (44 кг), Охріменко Анна 1 місце (70кг), Федорченко Ярина 1 місце (40кг), Канюк Аліса 3 місце (56 кг). Серед хлопців переможцями стали – Басанець Ігор 3 місце (87 кг), Литвин Денис 2 місце (81 кг).

Для довідки:

Боротьба самбо – Самбо (абревіатура, утворена від словосполучення «самооборона без зброї» російською мовою «Самооборона без оружия») — один із найпопулярніших видів спортивних єдиноборств, що виник в СРСР і в даний час широко культивується на міжнародній спортивній арені.

Самбо, його ще називають «невидимою зброєю», поєднує в собі фізичну культуру і видовище, спорт і самозахист. Виходячи з технічного арсеналу та ступенів допуску до інформації, слід виділити два види самбо:

-  спортивне самбо;

-  бойове самбо.