Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ ПРОПОНУЄ, А СУМЩИНА ПІДТРИМУЄ!

Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації разом з Комунальним закладом Сумської обласної ради «Спорт для всіх» та Сумським обласним відділенням Національгого олімпійського комітету провели четвертий етап впровадження відкритого мультиспортивного простору в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу #НелінуйсяРухайся.

Суботнього ранку, 15 серпня 2020 року з 12:00 на Покровській площі біля пам’ятника цукру-рафінаду відбулися відкриті тренування за участю директора спортивного клубу «B-tone», майстра спорту з вільної боротьби, призера міжнародних турнірів з CrossFit – Дмитром Стриженком та сертифікованими тренерами Аллою Федоренко, Іриною Левацькою та Мариною Любивою.

Цієї суботи було продемонстровано східні єдиноборства вихованцями двох спортивних шкіл - кіокушинкай карате, (тренер  Олександр Шевченко) та тхеквандо (тренер Олександр Хоменко), які надали можливість всім охочим спробувати себе по цим дисциплінам.

В заході взяли участь заступник голови Сумської обласної державної адміністрації – Тетяна Мироненко та директор спортивного клубу "B-tone" – Дмитро Стриженок.