Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

VI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ВЗАЄМОДІЇ ТА РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНО ОБ’ЄДНАЄ ПОНАД 500 СПІКЕРІВ З 24 ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

У період з 20 травня по 5 червня 2020 року Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» за підтримки Міністерства молоді та спорту України проведе в 24 областях України дистанційноVI Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. (даталі за посиланням https://cutt.ly/uyTVaB6 )

Даний форум вже шостий рік поспіль об’єднує громаду, владу, бізнес та засоби масової інформації, щоб привернути увагу до сталого розвитку,  соціальної активності в регіонах та об’єднати зусилля для ефективного розвитку молодіжної, соціальної  політики, волонтерського руху  та корпоративної соціальної відповідальності.

Прямі трансляції з кожного регіону відбуватимуться  на сторінці www.facebook.com/letsdoitukraineeco. Учасники презентують кращі регіональні, всеукраїнські та міжнародні ініціативи які будуть реалізовуватись у 2020 році враховуючи карантинні обмеження та сучасні реалії.

Під час форуму в форматі короткої доповіді учасники зможуть представити свої плани на 2020 рік, адаптовані під сучасні реалії карантинних обмежень, заручниками яких став увесь Світ, обмінятись контактами, налагодити оперативну взаємодію.

 «Форум відкриває двері для всіх! Роками він проводиться з метою залучення молоді до волонтерської  діяльності, пошуку оптимальних рішень щодо створення дієвого практичного механізму взаємодії органів державної влади, бізнесу та громадськості у реалізації суспільно значущих проектів, розвитку волонтерського руху та обміну досвідом щодо кращих практик, залучення волонтерів до вирішення локальних соціальних питань,  розвитку корпоративної соціальної відповідальності. Україна починається з кожного». – Юлія Мархель, президент Let’s do it Ukraine.

До участі у заході запрошуються представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, місцевих та закордонних інститутів громадянського суспільства, активісти молодіжного громадського руху, бізнесу та засобів масової інформації, волонтери, лідери учнівського і студентського самоврядування, благодійники, донори. 

В Сумській області етап Форуму відбудеться 28 травня 2020 року з 10.00 до 11.30. Регіональним координатором Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» є відомий громадський діяч, активіст, волонтер, автор одного з найяскравіших проектів вуличної культури «Артіль Міф» - Дмитро Буйвал (контактний номер телефону (099) 309 06 13).

Для того щоб стати офіційним Учасником необхідно заповнити онлайн форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/J6gUapSSEC1byaiX8.