Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗАПРОШУЄМО СПОРТСМЕНІВ І НЕ ТІЛЬКИ ДОЛУЧИТИСЬ ДО ФОТОКОНКУРСУ

Відділення НОК України в Черкаській області оголосило старт конкурсу спортивної фотографії в умовах карантину, участь у якому можуть взяти всі охочі.

Конкурс проводиться серед трьох категорій: фотографи-професіонали, фотографи-аматори та діти до 16 років. Сюжети світлин мають будуватися навколо теми спорту, Олімпійського руху, активного та спортивного дозвілля, та відображати домашні тренування та дистанціювання від інших.

Найоригінальніші, найяскравіші та найспортивніші фотографії стануть переможцями конкурсу, а їхні автори отримають відзнаки та олімпійські подарунки.

Прийом фотографій на конкурс триває до 14 червня 2020 року.

Всі фотографії, які подаються на конкурс, мають бути зробленими у 2020 році, оригінальними і вільними від прав третьої сторони.

Надсилати фото потрібно на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Також необхідно вказати: ім’я та прізвище фотографа, вік фотографа, контактний номер телефону, а також дату та місце, де було зроблено фото.

Всі фотографії повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам: файл у форматі JPEG, не менше ніж 2400 х 3600 пікселів; колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту.