Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЄ СВОЮ РОБОТУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ ДО 22.05.2020

На території Сумської області з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 період карантину подовжено до 22.05.2020. Працівники управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації переведені на дистанційну форму роботи згідно графіку. В режимі робочого часу в приміщенні управління працюють закріплені працівники та начальник управління.

У цей період скасовано проведення всіх обласних змагань, фізкультурно-спортивних, молодіжних заходів та проектів; призупинено навчально-тренувальний процес у всіх позашкільних навчальних закладах спортивного профілю; внесено корективи в навчальні плани роботи тренерів-викладачів та розклад навчально-тренувальних занять, графіки реалізації проектів та заходів з використанням можливостей дистанційної роботи, інтернет-ресурсів тощо. Заборонено проведення заходів за участю понад 10 осіб.

Запроваджено проведення необхідних дезінфекційних заходів та обов’язкове використання захисних масок працівниками та відвідувачами у приміщенні управління.

Звертаємося з проханням до громадян утриматися за можливості від відвідування приміщення управління та звертатися за телефонним номером (0542) 61-09-69 або електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Дякуємо за розуміння та небайдужість до себе та оточуючих людей!