Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЧАНИН ОЧОЛИВ РЕЙТИНГ WORLD WARRIORS FIGHTING CHAMPIONSHIP (WWFC)

World Warriors Fighting Championship опублікувало рейтинг 10 професійних бійців ММА незалежно від вагової категорії та статі.

До нього увійшли 6 українських спортсменів, двоє з яких представники Сумщини. Один з них Сергій Гузєв очолив цей список, а на 4 – місці Кирило Горобець.

Для довідки: World Warriors Fighting Championship (WWFC) — міжнародна спортивна організація, яка проводить бої по мішаних бойових мистецтвах ММА серед професіоналів. Заснована у 2013 році.

Турніри під егідою WWFC проходять за уніфікованими правилами ММА. Кожен раунд в WWFC триває п'ять хвилин. Нетитульні поєдинки складаються з трьох раундів, а чемпіонські — з п'яти. Між кожним раундом передбачено хвилинну перерву. Поєдинки проходять в гексагоні, клітці-шестикутнику.

Змішані бойові мистецтва (англ. Mixed Martial Arts, MMA) — вид спорту і категорія бойових мистецтв, що включає в себе різноманітні засоби і способи ведення оборони й нападу в рукопашному бою.

Основу змішаних бойових мистецтв складають класичні види боротьби ( греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, дзю-дзюцу тощо) і класична ударна техніка ( бокс та кікбоксинг). На відміну від класичних бойових мистецтв, які в своїй більшості походять із країн Сходу, змішані бойові мистецтва не несуть в собі духовного або релігійного навантаження, віддаючи перевагу спортивно-прикладному аспекту.

Уніфіковані і ефективні змішані бойові мистецтва стають дедалі популярнішими в сучасному світі. Особливу популярність мають відкриті змагання з MMA — бої змішаного стилю, чи «бої без правил».