Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ З БАДМІНТОНУ В КИЄВІ ПЕРЕНЕСЕНО

Всесвітня федерація бадмінтону (BWF) оголосила про перенесення чемпіонату Європи 2020 року з бадмінтону через загрозу поширення коронавірусу.

Турнір мав пройти з 21 по 26 квітня в Києві і мав стати одним з відборів на Олімпійські ігри-2020 у Токіо.

"У непростий для всього світу час ми спільно з нашими міжнародними партнерами прийняли непросте, однак єдине правильне рішення - перенести чемпіонат Європи з бадмінтону. Наша команда натхненно працювала над підготовкою чемпіонату, зробили чимало. Ми були повністю готові прийняти змагання європейської першості на найвищому рівні. Однак ми не можемо ризикувати здоров'ям спортсменів і уболівальників. Підкреслюємо, що за підтримки європейських партнерів чемпіонат Європи з бадмінтону пройде в Києві, як і було заплановано. Про дату ми повідомимо додатково", - йдеться у зверненні президента Федерації бадмінтону України Олексія Дніпрова.

Також через коронавірус перенесено чемпіонат Європи з художньої гімнастики, який повинен був пройти в Києві з 20 по 24 травня.

Європейський гімнастичний союз поінформував про можливе перенесення першості на друге півріччя, більш детальна інформація з'явиться в квітні.

Чемпіонат Європи в Києві повинен був пройти з 20 по 24 травня.