Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МІЙ РІДНИЙ КРАЙ – МОЯ ІСТОРІЯ ЖИВА

За підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації 11.03.2020 у с.Білка Тростянецького району проведено молодіжний еколого-краєзнавчий захід «Білка – моє село».

У рамках заходу в стінах школи відбулася тепла зустріч з односельцями, які, як ніхто, знають історію рідного краю, його традиції, звичаї та поширюють їх серед молоді. Серед них - одна із засновників шкільного музею Лідія Леонідівна Яценко а також дружина місцевого краєзнавця Олексія Васильовича Коробейника – Валентина Михайлівна.

Учасників заходу запросили до історичної зали, де для них юні екскурсоводи Куц Андрій та Коробейник Яна здійснили екскурс сторінками славного козацького села Білка, а Онда Аліна, як заклик до нових відкриттів, прочитала поезію Василя Симоненка «Гей, Колумби й Магеллани».

У теплій, надихаючій атмосфері гості ділилися спогадами: згадали нині покійного краєзнавця Олексія Івановича Коробейника, який упорядкував і видав не одну книжку про село Білку, його славних, працелюбних людей.

Адже для того, щоб по-справжньому любити свій край, його слід добре знати, вивчати його історію, мову, культуру. Тому не випадково в Білківській школі вже не один рік поспіль триває робота над еколого-краєзнавчим проектом «Вже більше триста років прожило моє село».

У ході підготовки до молодіжного еколого-краєзнавчого заходу «Білка – моє село» було виготовлено картини з краєвидами села та його історичними пам’ятками.