Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКІ БІАТЛОНІСТИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ ТА ЮНІОРОК

27-29 лютого 2020 року в с.Яворів (Львівська обл.) продовжувався чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, в рамках якого наші спортсмени неодноразово посідали призові місця.

В чоловічій гонці першим став представник Сумщини Дмитро Грущак, Євген Івченко був восьмим, Володимир Кошман замкнув першу десятку. Кращою серед сумчанок була Вікторія Єрмакова – восьме місце. В естафеті, у чоловічій гонці, сумська четвірка у складі Володимира Кошмана, Євгена Івченка, Олександра Родітєлєва та Дмитрія Грущака вибороли бронзову нагороду. Перемогу отримали команди міста Харкова та Чернігова. У жіночій гонці сумчанки Вікторія Єрмакова, Анастасія Дідоренко, Валерія Мартиненко та Олена Токар посіли четверте місце. Перші три місця у команд міст Чернігова, Тернополя та Львова.

В останній день чемпіонату України спортсмени бігли змішану естафету. Наші спортсмени Анастасія Дідоренко і Євген Івченко вибороли «бронзу». Ще одна сумська команда - Вікторія Єрмакова та Володимир Кошман посіли шосте місце. Замкнули десятку Олена Токар та Владислав Гончаревський.