Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ДВОДЕННИЙ ФОРУМ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ «ПРОБУДИ СВІДОМІСТЬ»

У форумі взяли участь майже 100 осіб, які зацікавлені у скоординованій та дієвій співпраці у сфері національно-патріотичного виховання

«Ми намагалися побудувати програму таким чино, щоб наштовхнути учасників на патріотичний настрій, на активнішу роботу в цій галузі, хочемо розкрити цю тему незвичайними формами роботи», – говорить заступник  начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Ольга РІЗНІЧЕНКО.

Варто зазначити, що Форум «Пробуди свідомість» слугуватиме майданчиком для обміну досвідом та інформацією між практиками та теоретиками напрямку національно-патріотичного виховання, дасть можливість налагодити взаємодію між з одного боку різними структурами, а з іншого – тими, що в той чи інший спосіб розвиває та працює в системі національно-патріотичного виховання підростаючого покоління.

Як розповіли організатори, протягом двох днів на учасників чекають цікаві інтерактивні лекції, нова секція демонстрації військової уніформи. Буде й формат живої бібліотеки, де в якості живих книжок виступають автори відомої на Сумщині виставки «Державність і патріотизм», що презентували на весні цього року і яка надійшла майже в усі заклади освіти нашої області.

«Хочу додати, що вперше в цьому році до нас в якості співорганізаторів та спікерів долучився Сумський обласний військовий комісаріат, щоб посилити саме виховну роботу серед молодого покоління», – додала Ольга Різніченко.