Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИЗНАЧЕНО НАЙКРАЩИХ СТУДЕНТІВ СУМЩИНИ 2019 РОКУ

Вчора відбулася найочікуваніша подія для студентства – молодіжна програма «Студент року-2019», організаторами якої стали управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, відділ у справах молоді та спорту Сумської міської ради, Сумський міський центр дозвілля молоді Сумської міської ради.

Студенство з п’яти вишів області змагалося в різних сферах студентського життя, демонструючи неабиякі творчі, інтелектуальні здобутки а також високий рівень соціальної активності та громадської свідомості.

Для визначення переможців кожній номінації були запрошені експерти з числа авторитетних осіб у кожній галузі.

Кожен учасник (по номінаціям) надав інформацію про свою діяльність, роботи, творчі, наукові чи спортивні здобутки протягом останнього навчального року, нагороди, відзнаки, публікації, фото, відео матеріали тощо.

Цьогоріч експертами по номінаціям були:

номінація «Кращий студент - громадський діяч» - Владислав Діброва, член правління ГО «Сумська молодіжна організація «ЛІЦЕЙ», керівник наметового Табору Учнівського Самоврядування «ТУСА»;   

номінація «Кращий студент – медійник» – Сергій Шаповалов, редактор та ведучий ранкового прямоефірного шоу «На часі: ранок» телеканалу UA:Суми;

          номінація «Кращий студент – науковець» – Таранюк Леонід, доктор економічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи навчально-наукового інституту бізнес-технологій «УАБС» Сумського державного університету;

номінація «Кращий студент – спортсмен» – Олена Петрова, заслужений майстер спорту України з біатлону, срібна призерка олімпійських зимових ігор з біатлону, десятиразова призерка чемпіонатів світу з біатлону, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Сумській області;

номінація «Кращий студент – волонтер» – Ірина Новак, менеджер волонтерських проєктів ГО «Центр євроініціатив»;

номінація «Кращий студент – вокаліст» – Анна Бераіа, солістка гурту Ne Za Barom);

номінація «Кращий студент – танцюрист» – Ольга Наталуха,

номінація «Кращий студент - оригінальний жанр» – Олексій Прийменко, організатор і ведучий заходів, керівник команди «Гостинница 72».

Компетентні експерти визначали кращих, кожен в своїй номінації, отже, ними стали:

Кращий студент - громадський діяч – Ковалевський Микита, студент Сумського державного університету;

Кращий студент – медійник - Хачатарян Каріна, студентка Сумського державного університету;

Кращий студент – науковець – Любчак Ірина, студентка Сумського державного університету;

Кращий студент – спортсмен – Кривонос Анна, студентка Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка;

Кращий студент – волонтер – Кравченко Інна, студентка Сумського державного університету;

Кращий студент – вокаліст – Бублій Олександра, студентка Сумського державного університету;

Кращий студент – танцюрист – Цигикал Олена, студентка Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка;

Кращий студент - оригінальний жанр - Острога Марія, студентка Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка.

В номінації Кращий студент (комплексна характеристика) змагалися студенти, які перемогли на Вузівських етапах конкурсу:

Мартиненко Анастасія (СНАУ), Луцик Ангеліна (СДПУ ім.А.С.Макаренка), Ковалевський Микита (СумДУ), Гайдар Марина (СФ ХНУВС) та Бутко Сергій (ГНПУ ім.О. Довженка).

Після перегляду конкурсних програм кожного претендента на перемогу та детального обговорення членами журі було визначено переможця.

Отже, цьогоріч перемогу у номінації «Кращий студент - комплексна характеристика» отримав Бутко Сергій, студент Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка.

Всі переможці отримали дипломи, подарунки від організаторів, а головний переможець – Бутко Сергій, ще й сертифікат на підтримку молодіжного заходу в рамках календарного плану управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації на 2020 рік.

Також у ході заходу за активну громадську позицію, участь у реалізації молодіжної політики в області та з нагоди Дня студента були вручені Подяки голови Сумської обласної державної адміністрації таким студентам:

Лор Анастасії (СумДУ), Недобузі Анні (ГНПУ ім. О. Довженка), Ткаченку Олексію (СНАУ), Рокіті Ярославу (СФ ХНУВС), Хоменку Євгену (СДПУ ім. А.С. Макаренка).