Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЧАНИ З МЕДАЛЯМИ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ В ГРЕППЛІНГУ

22-23 вересня 2019 року в столиці Казахстану місті Нур-Султан проходив чемпіонат світу з грепплінгу.

У розділі Ноу Гі (без кімоно) чемпіонкою стала сумчанка Світлана Скрипник (53 кг). У чвертьфіналі вона перемогла суперницю з Киргистану, у півфіналі – представницю з Казахстану, а у фіналі – американку. У цей же день, розділі Гі Світлана виборола срібло.

Ще один представник Сумщини – Дмитро Баранов, у розділі Гі (62 кг) виборов срібло, а в розділі Ноу Гі – бронзу. Тренерами спортсменів є Сергій Чередніченко, Гавриш С.І. і Зернов Є.В.

Для довідки:

Грепплінг – це (від англ. grapple, зчеплення, (абордажний) крюк, боротьба (на короткій дистанції)) — спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника, а також набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів (звалювань, захоплень, кидків, переворотів, підніжок, підсічок тощо). Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.