е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ СУМСЬКУ ОБЛАСТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ

23-28 вересня 2019 року у місті Ужгород відбулися фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя. Сумську область представила команда у складі 21 спортсмена.

Державні службовці виборювали першість у таких видах спорту: футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки. Серед 20 команд шахісти посіли 5 місце, футзалісти - 6 місце, волейболісти - 7 місце, тенісисти – 11 місце, шашисти – 15. Наші спортсмени у загальному заліку посіли 7 сходинку турнірної таблиці.

Особливою гордістю команди є Оксана Придатко, яка вже не вперше стає кращою серед державних службовців-шахісток України.

Вітаємо всіх учасників спартакіади з вдалим виступом! Вдячні кожному за те, що окрім своїх професійних обов’язків, ви знаходите час та можливість захищати спортивну честь області!