е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

АТЛЕТИ СУМЩИНИ ПОСІЛИ ВИСОКЕ МІСЦЕ У ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

07-09 лютого у м.Суми вже 17-й раз проводився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді, змагання якого проходили у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету.

У змаганнях взяли участь 473 атлети з 26 регіонів України, Ізраїля та Туреччини. Чемпіонат мав статус основного етапу відбору до складу збірної України на чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні, який відбудеться 1-3 березня у Глазго (Шотландія).

У командному підсумку атлети Сумщини посіли високе 7-е місце, набравши 805 залікових очок. В аналогічному підсумку серед молоді наша команда, набравши 705 очок, зайняла 8-е місце.

У штовханні ядра переможцем змагань став сумчанин Ігор Мусієнко; у бігу на 400 м серед дорослих першу сходинку п’єдесталу посів стакож сумчанин Віталій Бутрим, серед молоді – другим став Федір Савостьян; в естафеті 4 х 400 м перемогу святкував чоловічий квартет у складі Віталій Бутрим, Федіра Савостьяна, Олександра Погорілка та Михайла Тютюнника;  в естафеті 4 х 400м серед жінок (молодь) наш квартет (Анна Цибульнік, Вікторія Луніка, Ірина Коваль, Євгенія Мучарова) виборов друге місце; у бігу на 200 м (як серед дорослих, так і серед молоді) Вікторія Луніка зайняла друге місце,  Євгенія Мучарова   стала третьою.