Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ОТРИМАЛА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СУРДОЛОГІЧНОГО КАБІНЕТУ, ЯКЕ БУЛО ПРИДБАНО В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ «СЕРЦЕ ДО СЕРЦЯ»

У співпраці Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», організаційного комітету, волонтерів та державних структур з 02 по 22 квітня 2018 року в області проходила щорічна Всеукраїнська благодійна акція, метою якої був збір коштів для забезпечення якісним медичним обладнанням сурдологічний кабінет Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

В акції взяло участь близько 1200 волонтерів в області. Було роздано  більш ніж 1200 скриньок по Сумській області.

В акції прийняли участь: медичні заклади, вищі навчальні заклади, коледжі, заклади культури, державні структури, також скриньки були розташовані в закладах перебування великої кількості людей (Кафе, салони краси, спорт зали).

Слід відмітити високий рівень підготовки і проведення акції в містах і районах області. Проведено широку роз’яснювальну роботу щодо мети та актуальності акції серед широких верств населення, підприємств, установ, організацій, учнівської молоді. Проведені спортивні змагання, конкурси малюнків та благодійні ярмарки. Волонтерськими загонами, учнями, вихованцями та їх батьками було забезпечено збір коштів.

Зусиллями організаційного комітету та волонтерів всієї Сумської області в рамках проведеної акції було зібрано 366030,17 грн. В розрізі загальних результатів зібраних коштів по всім регіонам України, Сумська область на 4 місці.

На зібрані кошти було закуплено обладнання для сурдологічного кабінету Сумської обласної клінічної лікарні, а саме:

-                 Імпедансний аудіометр AT235 1 шт.

Імпедансний аудіометр АТ235 (ліцензія h) – медичний діагностичний прилад для всебічної діагностики стану слуху. Загальна назва виду обстежень  – “аудіометрія“. Обладнання дає можливість лікарю комбінувати різноманітні набори тестів відповідно до індивідуальних потреб пацієнта та задля достовірності результатів. Результат аудіометрії – “аудіограма“, тобто, графічне зображення стану слуху на різних звукових частотах та рівнях гучності.

-        Зонди логопедичні для постановки звуків 1 шт.

-        Набір вушних інструментів по Гартману 1 шт.

-        Слуховий апарат Shine R 2 HPm потужні 4 смуги 8 шт.