Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ЧЕМПІОНАТ ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ ТА ВІДКРИТИЙ КУБОК ОБЛАСТІ З БІАТЛОНУ НА ПРИЗИ СРІБНОЇ ПРИЗЕРКИ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР В НАГАНО, ЗАСЛУЖЕНОГО МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ О.ПЕТРОВОЇ

23-25 січня 2019 року на лижній базі «Динамо» відбувся  чемпіонат області з біатлону серед юнаків та дівчат та відкритий кубок області з біатлону на призи срібної призерки Олімпійських ігор в Нагано, заслуженого майстра спорту України О.Петрової, у яких взяли участь 100 юних біатлоністів.

Змагалися спортсмени за групами «юніори» та «юніорки» (1997 – 1999 р.н.), «старші юнаки» та «старші дівчата» (2000 – 2001 р.н.), «юнаки середні» та «дівчата середні» (2002 – 2003 р.н.), «юнаки молодші» та «дівчата молодші» (2004 – 2005 р.н.).

Переможцями стали:

Спринт

 

 Юніори

 І –  Буров Богдан

ІІ – Колесник Сергій

ІІІ – Прокопенко Віталій

 Юніорки

 І – Єрмакова Вікторія

ІІ – Кузьменко Анастасія

ІІІ – Токар Олена

 Старші юнаки

 І – Кошман Володимир

ІІ – Родітєлєв Олександр

ІІІ – Гончеревський Владислав

 Старші дівчата

 І – Дідоренко Анастасія

ІІ – Нештенко Яна

ІІІ – Зеленська Варвара

 Юнаки середні

 І – Чихарь Владислав

ІІ – Потапенко Богдан

ІІІ – Штань Олександр

 Дівчата середні

 І – Милюта Поліна

ІІ – Єрьоменко Аліна

ІІІ – Свірідова Дар’я

 Юнаки молодші

 І – Суровцов Владислав

ІІ – Саврацький Дмитро

ІІІ – Редька Даніїл

 Дівчата молодші 

І – Кравченко Ксенія

ІІ – Дєдушева Анна

ІІІ – Лазоренко Поліна

 Мас-старт

 

 Юніори

 І – Буров Богдан

ІІ – Бугай Сергій

ІІІ – Колесник Сергій

 Юніорки

 І – Єрмакова Вікторія

ІІ – Баранюк Тетяна

ІІІ – Кузьменко Анастасія

 Старші юнаки

 І – Родітєлєв Олександр

ІІ – Гончеревський Владислав

ІІІ – Кошман Володимир

 Старші дівчата

 І – Дідоренко Анастасія

ІІ – Нештенко Яна

ІІІ – Зеленська Варвара

 Юнаки середні

 І – Чихарь Владислав

ІІ – Потапенко Богдан

ІІІ – Ісаєв Денис

 Дівчата середні

 І – Єрьоменко Аліна

ІІ – Милюта Поліна

ІІІ – Клімова Ангеліна

 Юнаки молодші

 І – Саврацький Дмитро

ІІ – Суровцов Владислав

ІІІ – Левченко Едуард

 Дівчата молодші

 І – Кравченко Ксенія

ІІ – Дєдушева Анна

ІІІ – Лазоренко Поліна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації та подарунками Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету України.