Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВІДБУВСЯ МІЖРАЙОННИЙ СЕМІНАР «УКРАЇНСЬКА МІЛІТАРНА КУЛЬТУРА»

На базі Недригайлівського центру військово-патріотичного виховання (ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище» 15-16 листопада відбувся міжрайонний семінар «Українська мілітарна культура», учасниками якого стали близько 40 осіб з числа вчителів-предметників із дисципліни «Захист Вітчизни», представників установ, організацій, що опікуються питаннями військово-патріотичного виховання дітей та молоді Лебединського, Недригайлівського, Липоводолинського районів а також координаторів центрів військово-патріотичного виховання, що створені або планується створити в області на базі ВПУ.

Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання  у співпраці з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА забезпечили змістовну програму заходу, насичену різноманітними видами діяльності, розраховану на повну зайнятість та активізацію абсолютно всіх учасників.

Слід зазначити, що досить інформаційно-пізнавальними та корисними стали практичні заняття. Учасники заходу мали змогу на практиці застосувати попередні та вже набуті знання у напрямах «Надання домедичної допомоги», «Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою», «Поводження зі зброєю, вивчення тактичних навичок роботи в команді», «Топографія, орієнтування на місцевості», «Снайпінг».

Також було презентовано діяльність ГО «Серця кіборгів», після чого увазі всіх учасників та організаторів семінару був представлений перегляд документального фільму «Воїни духу».

Учасники заходу активізувалися і в тактичних іграх «Лазертаг» і «Пейнтбол», де виявили згуртований командний дух.

Завершувала семінар фотовиставка «Два століття – одна війна», де були презентовані фотопостери із надзвичайно глибоким змістом.

За підсумками даного заходу учасники отримали сертифікати, що підтверджували стовідсоткове проходження занять семінару, а головне – практичні вміння та навички, що будуть корисними в роботі.