е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА СУМЩИНІ ВИЗНАЧИЛИ ВОЛОДАРЯ «КУБКА ПАТРІОТІВ»

15 листопада у футбольному центрі «Барса» серед 4 команд вузів України визначили переможця, яким стала команда Запорізького Класичного приватного університету «Спартак».

У запеклій боротьбі чемпіону поступилися представники Сумщини – гравці «СумДУ», а отже посіли ІІ місце. Фінальний матч закінчився з рахунком 2:0 на табло.

Третю сходинку п’єдесталу пошани зайняли гості з м. Київ, команда Київського національного торгово-економічного університету «Меркурій», обігравши футболістів «Альянсу» із Сумського національного аграрного університету з рахунком 5:1.

Нагадаємо, що Сумська область приймала вперше «Кубок патріотів» - змагання з футболу серед закладів вищої освіти, які ініційовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів. Як зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації: «Для нас це - честь приймати студентські змагання такого рівня». І хоча «Кубок патріотів» і не залишився в Сумській області, ми пишаємося, що студенти одразу двох внз області взяли участь його розіграші.