Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СУМЩИНА ПРИЙМАЄ «КУБОК ПАТРІОТІВ»

Сьогодні, 14 листопада у м. Суми стартувала Міжрегіональна молодіжна студентська акція, спрямована на підвищення рівня громадянської свідомості студентської молоді, пропаганду здорового способу життя та відповідального ставлення до особистої та суспільно корисної діяльності, «Кубок патріотів», під час якої студентські футбольні команди з різних міст України приймуть участь у молодіжних заходах та на футбольному полі визначать Володаря «Кубка патріотів» з футболу серед закладів вищої освіти.

У змаганнях беруть участь 2 сумські команди: «СумДУ» Сумського державного університету та «Альянс-СНАУ» Сумського національного аграрного університету – та «КНТЕУ Меркурій» Київський національний торгово-економічний університет, «КПУ Спартак» Запорізького Класичного приватного університету.

Урочисте відкриття відбулося на полі футбольного центру «Барса». Привітати учасників завітали заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим Акпєров, Президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України Іван Крулько, міський голова міста Суми Олександр Лисенко, представники ректоратів сумських вузів, громадської спілки «Федерація футболу Сумської області».

Програмою «Кубку патріотів» передбачено 2 матчі 14 листопада, та 2 матчі – півфінал і фінал – 15 листопада.

Начальник обласного управління молоді і спорту Дмитро ЛАНТУШЕНКО зазначив, що ініціатива провести фінал студентського футбольного турніру на Сумщині належить Міністерству молоді та спорту України.

«Я думаю, студентські футбольні ігри ще раз доведуть, що Сумщина – територія спорту і відома не лише вправними спортсменами, а й розвиненою інфраструктурою, яка сприяє проведенню спортивних заходів всеукраїнського рівня», – додав він.