Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

У НЕДРИГАЙЛОВІ ВІДБУДЕТЬСЯ МІЖРАЙОННИЙ СЕМІНАР «УКРАЇНСЬКА МІЛІТАРНА КУЛЬТУРА»

Комунальною установою Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання» за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації з 15 по 16 листопада 2018 року на базі Недригайлівського центру військово-патріотичного виховання (ДПТНЗ «Недригайлівське вище професійне училище», смт Недригайлів, вул. Шмідта, 28) заплановане проведення міжрайонного семінару «Українська мілітарна культура».

Програмою заходу передбачено проведення практичних занять «Надання домедичної допомоги», «Тактична медицина, евакуація пораненого з поля бою», «Поводження зі зброєю», «Топографія, орієнтування на місцевості», вивчення тактичних навичок роботи в команді, розгляд комплексу бойового екіпірування військовослужбовця тощо.

До участі запрошуються вчителі предмету «Захист Вітчини»,представники установ, організацій, що опікуються питаннями військово-патріотичного виховання дітей та молоді Лебединського, Недригайлівського, Липоводолинського районів а також керівники або координатори центрів військово-патріотичного виховання, що створені або планується створити в області на базі ВПУ.

Заявки на участь приймаються до 12 листопада 2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  за нижченаведеною формою:

 

Прізвище, ім’я, по-батькові

Місце роботи, посада/назва ГО

Контактний телефон,

e-mail

 

 

 

 

Контактна особа: Матушевський Олександр Сергійович, методист Сумського обласного центру відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання, моб. тел (066)-124-36-50.