Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВИХОВАНЦІ СУМСЬКОГО ОСЕРЕДКУ ПЛАСТ – НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНИ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО МАНДРІВНОГО ПАТРІОТИЧНОГО НОВАТОРСЬКОГО ТАБОРУ «МАШИНА ЧАСУ»

За підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації під час осінніх канікул з 29 жовтня по 2 листопада вихованці Сумського осередку ПЛАСТ – Національної скаутської організації України змогли долучитись до мандрівного патріотичного новаторського табору «Машина часу», що проходив у м. Дніпро.

Упродовж тижня діти шукали казкового хлопчика, який загубився у часі та просторі. За табірною легендою, батько хлопчиська – відомий винахідник, який змайстрував машину часу. Новаки кожен день шукали вулицями Дніпра підказки та артефакти. Хлопець мав побачити знайомий йому предмет та повернутись додому.

Протягом табору діти відвідали екскурсії старої частини міста, Кодацьку фортецю, наукову бібліотеку, історичний музей, Музей АТО та Музей українського живопису. Крім того, жваво та корисно проводили час на території Молодіжного центру «Освіторіум», брали участь у конкурсах і випробуваннях, побачили і дізнались багато нового про скіфських та половецьких баб, козака Глобу та його прекрасні сади.