Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ СУМЩИНИ ПОВЕРНУЛИСЯ З НАГОРОДАМИ З ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ПАНКРАТІОНУ!

1-4 листопада в Бобруйську (Білорусь) пройшов чемпіонат світу з панкратіону, у якому у  складі збірної команди України вдало виступили спортсмени Сумщини.

У черговий раз заслужені майстри спорту з панкратіону Сергій Гузєв і Дмитро Баранов довели всьому світу, що вони кращі серед кращих. Тільки одного балу не вистачило Кирилу Горобцю, щоб вийти у фінал, - в результаті третій. Срібними призерами стали Анастасія Воскобойник, Максим Сергєєв, Денис Никонец, Олена Сушко та Руслан Мойсеєнко. Після тривалої паузи, в зв'язку з народженням дитини, повернувшись до збірної, третє місце зайняла Вікторія Сергієнко-Синявина.

Серед юніорів чемпіоном став Гаршин Іван. Відзначився Валентин Остапенко, вигравши дві срібні нагороди, Дмитро Вакуленко та Марина Любимова, що завоювали по дві бронзові нагороди відповідно. На третю сходинку п'єдесталу також піднялися Махач Ахмедов і Денис Литовченко.

Подвійний успіх також мають Дмитро Баранов і Денис Никонец, вигравши бронзові нагороди в розділі «фул». Також срібний дубль оформила Олена Сушко.

Серед кадетів чемпіонство впевнено завоював Владислав Кривошей, срібними призерами стали Владислав Казімерчук і Артем Чорний, «бронза» на рахунку Олексія Новака і Богдана Шило.