е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

КОМАНДА «ПРАВОВИЙ АЛЬЯНС» ВИБОРОЛА ІІІ МІСЦЕ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ XVI ТУРНІРІ ЮНИХ ПРАВОЗНАВЦІВ У М. ВІННИЦЯ

Жовтень традиційно, вже багато років поспіль, залишається місяцем проведення фіналів Всеукраїнських турнірів. Цей жовтень не став виключенням. XVI турнір юних правознавців у м. Вінниця зібрав 26 команд з усієї України.

За підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації делегація Сумської області взяла участь у фінальному етапі зазначеного турніру, що проходив з 24.10.2018 по 28.10.

Формат турніру передбачав обговорення серйозних питань сучасної юридичної науки, дозволив учасникам продемонструвати вміння критично мислити, аргументовано доводити власну точку зору, формувати світогляд молодої людини, вихованої на демократичних європейських традиціях та цінностях.

Цьогоріч команда «Правовий альянс» – збірна міста Суми – була представлена учнями з 3-х закладів: Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 7; Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 та Сумської класичної гімназії. На стадії чвертьфіналу було проведено 4 рейтингових змагання, за результатами яких лише половина команд потрапляла до стадії півфіналу і бронювала за собою призове місце. У неймовірно складній боротьбі сумські школярі на стадії півфіналу поступилися харківській команді «Слобожани» і вибороли ІІІ місце, отримавши схвальні відгуки від провідних фахівців юридичної науки щодо рівня підготовки.

Хочеться подякувати «славній п’ятірці» наших юних переможців: Лахмотову Костянтину, Ткаченку Андрію (ССШ № 7), Яровій Діані (класична гімназія), Адаменко Олександрі, Малєєву Матвію (ЗОШ № 18), які проявили найкращі вміння та навички, у тому числі й вміння працювати в команді. Оргкомітетом турніру та компетентним журі було відзначено особистою грамотою Лахмотова Костянтина у номінації «Кращий опонент турніру».