Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ПРИ СУМСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

27 вересня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ відбулося робоче засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації.

Під час засідання були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Аналіз інформаційних матеріалів, що надійшли з міст та районів області щодо створення єдиної обласної бази визначних подій, дат, місць, історичних постатей, які відіграють важливу та визначальну роль у формуванні системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді (доповідав член правління громадської організації «Національна спілка краєзнавців України», заступник голови координаційної ради О.М.Корнієнко).

2. Презентація Сумського історичного порталу (доповідав член Сумської обласної громадської організації Національної спілки краєзнавців України, кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри філософії Сумського державного університету В.О. Артюх).

3. Формування пропозицій до календарного плану Міністерства молоді та спорту України та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації на 2019 рік щодо національно-патріотичного виховання (доповідала заступник начальника – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації О.Б.Резніченко).

За результатами розгляду першого питання було наголошено на низьку якість поданих матеріалів, формальний та не об’єктивний підхід до виконання поставлених завдань перед громадами. З огляду на зазначене, було прийняте рішення провести відповідне навчання для представників координаційних рад та працівників по роботі з молоддю міст та районів області.

Також членами ради було одноголосно прийняте рішення взяти Сумський історичний портал за основу у формуванні єдиної обласної бази визначних подій, дат, місць, історичних постатей, які відіграють важливу та визначальну роль у формуванні системи національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Більш детальну інформацію наведено у сюжеті за посиланням: http://tv.sumy.ua/u-sumah-dlya-istorychnogo-portalu-zbyrayut-bazu-postatej-mists-ta-podij/