Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

7 вересня 2018р. У Легкоатлетичному манежі СумДУ відбулися урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Традиційно у другу суботу вересня по всій Україні вітають спортсменів, тренерів, працівників галузі та просто любителів спорту і здорового образу життя. На Сумщині центром урочистостей став Легкоатлетичний манеж, де зібралося більше 1200 гостей.

На свято завітали почесні гості – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вадим АКПЄРОВ, голова обласної ради Володимир ТОКАР, які нагородили кращих з кращих спортсменів та працівників галузі грамотами голови Сумської обласної державної адміністрації, почесними грамотами і подяками Сумської обласної ради, управління молоді та спорту, відзначили високі досягнення команди ЗОШ № 1 м. Кролевець, яка стала чемпіоном «Шкіряного м’яча - Кубку Coca-Cola» U14.

У рамках урочистостей у співробітництві з відділенням НОК у Сумській області було проведено Відкритий Олімпійський урок для дітей 5-6 класів загальноосвітніх шкіл м. Суми, в програмі якого була розминка з чемпіонами, змагання-естафети з 5 видів спорту для сімей учнів, показові виступи вихованців ДЮСШ, презентація різних видів спорту.

У холі манежу презентували свої досягнення та здобутки обласні ДЮСШ. Школярі мали змогу не тільки сфотографуватися з кубками та медалями, а й зануритися в атмосферу тренувального процесу – поуправлятися з професійним інвентарем, приміряти екіпіровку і навіть посидіти у новенькому карті.

Симбіоз досвіду і натхнення, розваг та професіоналізму, урочистості та невимушеності – саме таким у цьому році було найспортивніше свято року.