Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Цієї осені в Сумах відбудеться одинадцятий Всеукраїнський форум студентського самоврядування! Сьогодні, 11.09.2018 відкрито офіційну реєстрацію на Всеукраїнський форум студентського самоврядування.

У період з 17 по 20 жовтня поточного року в м.Суми відбудеться одинадцятий Всеукраїнський форум студентського самоврядування. Захід проводитиметься за ініціативи ГО «Студентське братство Сумщини» спільно з громадською організацією «Місто розумних» та цьогорічними партнерами – Британською Радою в Україні, Міністерством молоді та спорту України та Управлінням молоді та спорту Сумської ОДА.

Протягом 4-х днів на учасників чекає: нон-стоп симуляційна гра, тривалістю 12 години, 2 лекційні дні, більше 20 спікерів, серед яких автори успішних студентських проектів, представники профільних міністерств та Британської Ради, відомі медійники, інтеграційний вечір, найбільший студентський нетворкінг, корисні знайомства, костюмована екскурсія містом. Захід відбуватиметься за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України та Британської ради в Україні. 

Щоб більше дізнатися про захід та стати учасником Форуму необхідно заповнити анкету за посиланням: http://studbs.org/xiforum/

Реєстрація триватиме до 26.09.2018.