Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! З 26 ТРАВНЯ 2018 РОКУ В ОБЛАСТІ РОЗПОЧАТО ОЗДОРОВЧУ – ВІДПОЧИНКОВУ КАМПАНІЮ.

З 26 травня 2018 року в області розпочато оздоровчу – відпочинкову кампанію.

З метою її належного проведення як в області, так і в Україні в цілому, відповідними центральними та місцевими органами виконавчої влади було здійснено ряд підготовчих заходів, прийнято та затверджено низку розпорядчих та нормативних документів.

Одним із основних завдань оздоровчо-відпочинкової кампанії є створення безпечних умов перебування дітей в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку (таборах), зокрема  забезпечення належного стану техногенно-пожежної безпеки, дотримання санітарно-гігієнічних норм, забезпечення дитячих таборів кваліфікованими медичними та педагогічними працівниками.

Так в Сумській області прийнято та затверджено Обласну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018 рік (https://sorada.gov.ua/dokumenty-oblrady/7-sklykannja/category/167-18-session-7-skl.html), розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації від 22.05.2018 № 301-ОД «Про організацію оздоровлення, відпочинку, зайнятості учнівської та студентської молоді влітку 2018 року» (http://sm.gov.ua/uk/dokumenty.html?task=view&id=15689). Зазначеним розпорядженням затверджено заходи щодо належної організації оздоровчо-відпочинкової кампанії, мережу закладів оздоровлення та відпочинку області (додається), а також було утворено обласну координаційну раду з оздоровлення, відпочинку, до складу якої у тому числі включено представників територіальних органів Держпраці, Держпродспоживслужби та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Наголошуємо, що дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, не залежно від типу та форми власності, утворюються та функціонують відповідно до норм чинного законодавства у галузі оздоровлення та відпочинку дітей, а також тих, що регламентують діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (перелік наведено нижче).

Таким чином, доводимо до відома офіційну мережу дитячих таборів, робота яких розпочалася та запланована у 2018 році.

Окрім того, у рамках реалізації державної молодіжної політки в області, рішенням конкурсної комісії обласного конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства у 2018 році на Сумщині підтримано та будуть реалізовуватися наступні молодіжні проекти у форматі наметових таборів:

1. Громадська організація «Позиція молоді», проект «Табір Миру 2018», Краснопільський р-н.

2. Громадська організація «Ямпільська районна молодіжна громадська організація «Патріотична Молодь Ямпільщини», проект «Школа патріотів 2018», Ямпільський район.

3. Громадська організація Сумський обласний відокремлений підрозділ ВМГО «НОСУ», проект «Лісова студія «Сумщина мальовнича», Лебединський район.

4. Громадська спілка «Сумський обласний комітет молодіжних організацій», проект «Юнацький наметово-практичний патріотичний табір «Коловрат ім.Романа Атаманюка», Краснопільський район.

5. Громадська організація «Сумська молодіжна організація «Ліцей», проект  «Наметовий табір (напрямок «Учнівське самоврядування»), Сумський район.

6. Громадська спілка СОКМО, проект «Патріотичний табір «Лицар честі» ім. Івана Євдокименка», Шосткинський район.

7. Громадська організація Глухівський військово-патріотичний клуб «Мужність», проект «Козацький гарт», Глухівський район.

8. Громадська  організація  «Сім’я і школа», проект «Міжшкільний наметовий табір «Скаут Вілль»,  Краснопільський район.

Таким чином, а також на виконання рішення центрального міжвідомчого штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей у 2018 році, листа уповноваженого Президента України з прав дитини, просимо організаторів перебування організованих груп дітей у готелях, базах відпочинку, наметових містечках не пізніше ніж за 10 днів до початку їх роботи, повідомляти про це місцеві органи виконавчої влади та управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, як структурний підрозділ Сумської ОДА з питань координації оздоровчо-відпочинкової кампанії в області, з метою подальшого інформування відповідні служби та організації.

Також, з метою оперативного реагування на факти порушення прав дітей в закладах оздоровлення та відпочинку будь-яких типів та форм власності, доводимо до відома номер «гарячої» телефонної лінії Уповноваженого Президента України з прав дитини: тел. 044-255-76-75

Прогнозовані показники оздоровлення та відпочинку учнівської молоді влітку 2018 року по лінії Департаменту освіти і науки Сумської ОДА

Нормативно-правові акти з питань оздоровлення та відпочинку дітей, діяльності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку