Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛОСЯ РОБОЧЕ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ

05 червня 2018 року в приміщенні Конгрес-центру СумДУ Відбулося робоче засідання координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації.

 Під час засідання були розглянуті наступні питання порядку денного:

1. Внесення змін до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації.

2. Включення представників координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації до робочої групи з вивчення питання та надання професійної і правової оцінки відповідності навчального процесу у Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С. Макаренка, у тому числі й стану національно-патріотичного виховання студентської молоді.

3. Формування пропозицій до календарного плану Міністерства молоді та спорту України на 2019 рік щодо національно-патріотичного виховання.

 

У ході роботи було прийнято рішення призначити заступником голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації Корнієнка Олега Миколайовича, члена правління громадської організації «Національна спілка краєзнавців України», а також внести зміни до персонального складу ради, доповнивши його активними, не байдужими людьми.

З іншими рішеннями, які були прийняті у ході розгляду питань порядку денного, можна ознайомитися у Протоколі.