Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ПРЕДСТАВНИКИ СУМСЬКОГО ОСЕРЕДКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ СКАУТСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ПЛАСТ» РОЗПОЧАЛИ ТАБОРОВЕ ЛІТО, ВІДВІДАВШИ «СВЯТО ВЕСНИ»

19 травня 2018 року 19 представників Сумського осередку національної скаутської організації «Пласт» розпочали таборове літо, відвідавши «Свято Весни» Харківської округи, що проходило поблизу села Караван Дергачівського району Харківської області.

Свято розпочалось з урочистого відкриття, діти разом з новаками та дорослими інших осередків співали пластові пісні та гімни, побачили церемоніал іменування пластунами-прихильниками та стали свідками складання пластової присяги.

Потім була цікава розповідь талановитого Назара Чорношличника про українські старовинні музичні інструменти та його неперевершена гра. Інструктори з військової справи розповідали про небезпеку можливих залишків зброї в непередбачуваних місцях, обережно моделювали наслідки та навчали правилам поводження в подібних ситуаціях. Медичні волонтери провели майстер-клас з надання першої медичної допомоги постраждалим та навчали найпершим діям у разі небезпечних ситуацій.

Протягом всього дня тривали пластові ігри та забавки, майстерки, смачний обід, вправно приготований на багатті.

Сама місцина була надзвичайно чистою та привітною, а за допомогою вправних дій старших пластунів та їх злагодженої роботи перетворилася на справжнє таборове містечко, з кухнею, брамою, ватрою та безліччю галявинок з цікавими оповідачами.

По завершенню свята кожен учасник Свята Весни отримав відзнаку – пластові футболки - на згадку про свою першу далеку мандрівку та досвід таборування в природі.