Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

В ОБЛАСТІ ТРИВАЄ РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

В області триває реалізація програми підвищення кваліфікаційного рівня фахівців по роботі з молоддю та підвищення ефективності реалізації молодіжної політики в громадах - «Молодіжний працівник». Можливості Програми  розширено та запроваджено одноденний семінар для ОТГ.

З 25 по 28 квітня 2018 року відбувся черговий базовий тренінг за програмою «Молодіжний працівник». Цього разу учасниками стали 27 представників державних та недержавних установ, які працюють з та для молоді, прагнуть позитивних змін та підтримують різні молодіжні ініціативи з міст, районів, і що важливо - ОТГ області. Програма Молодіжний працівник розширяє горизонти та дає величезний спектр можливостей, що дозволяє зробити життя молоді в громаді цікавим, корисним та перспективним. Учасники отримали корисні, а головне практичні знання та навички щодо активізації молодіжної спільноти, розвитку усіх сфер життя молоді із залученням  та пошуком фінансових та інших ресурсів. Програма «Молодіжний працівник» дає поштовх для створення потужного  ресурсного простору для молоді в громаді, забезпечує ефективну міжсеткоральну взаємодію.

Також, приємно повідомити, що саме тренером програми «Молодіжний працівник» із Сумщини Оксаною Мальченко розроблено програму одноденного семінару  "Молодіжна політика в ОТГ". Перший такий семінар відбудеться 4 червня 2018 року в м.Київ. Подати заявку на участь у семінарі можна за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1dHGnLjAHv4RNE_eWHRJjTyvXnt6cx7Db4TSCbWrIv_Y/viewform?edit_requested=true