Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ІНТЕНСИВ УСПІШНОГО ЖИТТЯ «LIFE MANAGER»

22 квітня у Конгрес-центрі СумДУ відбувся інтенсив успішного життя «LifeManager», створений громадською організацією «Платформа молодіжного розвитку». Захід пройшов за підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації.

Інтенсив був розбитий на послідовні блоки. Чотири чудових молодих тренери провели інтерактивні лекції у таких напрямках: мотивація, цілепокладання, самоорганізація та самореалізація. Їх представили талановиті спікери: запрошений тренер із Києва - Павло Дєєв, який мотивував учасників на саморозвиток, навчання, бути активним та задоволеним життям. Олена Лузан - психолог, надала слухачам схему досягнення будь-якої цілі, а найголовніше - цілі усього життя.  Сергій Мальченков, аспірант СумДу, вчив учасників ефективно організовувати свій час, свої справи та впорядковувати думки. Олександр Долгий поділився секретами успішної діяльності та розповів, як розпочати власну справу та реалізуватися в ній.

Усі тренери поділилися з публікою секретами благополуччя, успішними кейсами, механізмами досягнення цілей, та надихаючими мотиваційними історіями із власного життя.

 «Life Manager» відвідали близько 100 осіб студентської та працюючої молоді. Організатори мотивували слухачів бути активними під час інтенсивну, тому нагородили подарунком найактивнішу слухачку. Шестигодинний захід пройшов успішно, про що можна судити із схвальних відгуків учасників.