Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ НА ЗИМОВИХ ОЛІМПІЙСЬКИХ ІГРАХ У ПХЬОНЧХАНІ

Незважаючи на те, що Олімпійські ігри 2018 року у Пхьончхані офіційно розпочнуться сьогодні, у п’ятницю, 9 лютого, ще у середу на свої змагальні траси та трампліни вийшли біатлоністи, саночники та стрибуни з трампліна. Саме вони першими провели офіційні тренування перед стартом Олімпіади.

Церемонія відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор розпочнеться у п'ятницю, о 13:00 за київським часом (о 20:00 за місцевим). Церемонія ж закриття запланована на 25 лютого (початок – також о 13:00 за Києвом).

Усього у Пхьончхані-2018 розіграють 102 комплекти нагород. У таких дисциплінах як біатлон, лижні перегони, хокей із шайбою, фристайл, фігурне катання, бобслей, санний спорт, скелетон, ковзанярський спорт, шорт-трек, керлінг, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки з трампліна, лижне двоборство.

Розклад змагань на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані:

8 лютого

02:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

13:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

13:05

Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, кваліфікація

9 лютого

01:35 

Керлінг, змішані команди, груповий етап

03:00

Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна коротка програма

03:00

Фристайл, жінки, могул, кваліфікація

04:45

Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація

04:45

Фігурне катання, командні змагання, коротка програма у спортивних пар

06:35

Керлінг, змішані команди, груповий етап

13:00

Церемонія відкриття

10 лютого

02:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

03:00

Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація

06:00

Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація

09:15

Лижні перегони, жінки, скіатлон, медалі

09:40

Хокей, жінки, груповий етап

12:00

Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, кваліфікація

12:10

Санний спорт, заїзди 1 і 2 у чоловіків-одиночників

12:44

Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація

13:00

Ковзанярський спорт, жінки, 3,000м, медалі

13:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

13:15

Біатлон, жінки, спринт, 7,5км, медалі

13:52

Шорт-трек, жінки, естафета 3,000м, кваліфікація

14:10

Хокей, жінки, груповий етап

14:28

Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, медалі

14:35

Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, медалі

11 лютого

02:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

03:00

Фігурне катання, командні змагання, коротка програма танцювальних пар на льоду

03:00

Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, медалі

04:00

Гірськолижний спорт, чоловіки, швидкісний спуск, медалі

04:45

Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна коротка програма

06:30

Сноубординг, жінки, слоупстайл, кваліфікація

06:40

Фігурне катання, командні змагання, довільна програма спортивних пар

08:15

Лижні перегони, чоловіки, скіатлон, медалі

09:00

Ковзанярський спорт, чоловіки, 5,000м, медалі

09:40

Хокей, жінки, груповий етап

12:30

Фристайл, жінки, могул, кваліфікація 2

13:00

Санний спорт, заїзди 3 та 4 у чоловіків-одиночників, медалі

13:05

Керлінг, змішані команди, груповий етап

13:15

Біатлон, чоловіки, спринт, 10км, медалі

14:10

Хокей, жінки, груповий етап

15:10

Фристайл, жінки, могул, медалі

12 лютого

02:05

Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки

03:00

Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна довільна програма

03:00

Сноубординг, жінки, слоупстайл, медалі

03:15

Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 1

04:10

Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна довільна програма

05:20

Фігурне катання, командні змагання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі

06:30

Сноубординг, жінки, хафпайп, кваліфікація

06:45

Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 2, медалі

09:40

Хокей, жінки, груповий етап

12:10

Біатлон, жінки, гонка переслідування, 10км, медалі

12:30

Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація 2

12:50

Санний спорт, заїзди 1 і 2 у жінок-одиночниць

13:05

Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки

13:35

Стрибки з трампліна, жінки, нормальний трамплін, медалі

14:00

Біатлон, чоловіки, гонка переслідування, 12,5км, медалі

14:30

Хокей, жінки, груповий етап

14:10

Ковзанярський спорт, жінки, 1,500м, медалі

15:10

Фристайл, чоловіки, могулмедалі

13 лютого

02:05

Керлінг, змішані команди, медалі

03:00

Сноубординг, жінки, хафпайп, медалі

04:30

Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, швидкісний спуск

06:00

Сноубординг, чоловіки, хафпайп, кваліфікація

08:00

Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, слалом, медалі

09:40

Хокей, жінки, груповий етап

10:30

Лижні перегони, спринт, жінки та чоловіки, кваліфікація

12:00

Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація

12:26

Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація

12:30

Санний спорт, заїзди 3 та 4 у жінок-одиночниць, медалі

13:00

Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,500м, медалі

13:05

Керлінг, змішані команди, медалі

13:32

Шорт-трек, чоловіки, естафета, 5,000м, кваліфікація

14:10

Хокей, жінки, груповий етап

14:11

Шорт-трек, жінки, 500м, медалі

14:25

Лижні перегони, жінки, спринт, медалі

14:34 Лижні перегони, чоловіки, спринт, медалі

14 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

03:00

Фігурне катання, коротка програма спортивних пар

03:15

Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 1

03:30

Сноубординг, чоловіки, хафпайп, медалі

05:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

06:45

Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 2, медалі

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

08:00

Лижне двоборство, нормальний трамплін

09:40

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

10:45

Лижне двоборство, гонка 10км, медалі

12:00

Ковзанярський спорт, жінки, 1,000м, медалі

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:05

Біатлон, жінки, індивідуальна гонка, 15км, медалі

13:20

Санний спорт, заїзди 1 і 2 у двійок, медалі

14:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

15 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

03:00

Скелетон, заїзди 1 і 2 у чоловіків

03:30

Фігурне катання, довільна програма спортивних, медалі

04:00

Гірськолижний спорт, чоловіки, супергігант, медалі

04:00

Сноубординг, чоловіки, крос, кваліфікація

05:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

07:45

Сноубординг, чоловіки, крос, медалі

08:30

Лижні перегони, жінки, 10км, медалі

09:40

Хокей, чоловіки та жінки, груповий

13:00

Ковзанярський спорт, чоловіки, 10,000м, медалі

13:00

Біатлон, чоловіки, індивідуальна гонка, 20км, медалі

13:00

Фристайл, жінки, акробатика, кваліфікація

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

14:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

14:30

Санний спорт, командна естафета, медалі

16 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

02:30

Скелетон, заїзди 3 та 4 у чоловіків, медалі

03:00

Фігурне катання, чоловіча одиночна коротка програма

03:00

Сноубординг, жінки, крос, кваліфікація

05:10

Хокей, чоловіки, груповий етап

05:56

Сноубординг, жінки, крос, медалі

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

08:00

Лижні перегони, чоловіки, 15км, медалі

09:40

Хокей, чоловіки, груповий етап

13:00

Ковзанярський спорт, жінки, 5,000м, медалі

13:00

Фристайл, жінки, акробатика, медалі

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:15

Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, кваліфікація

13:20

Скелетон, заїзди 1 і 2 у жінок

14:10

Хокей, чоловіки, груповий етап

 17 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

03:00

Фігурне катання, чоловіча одиночна довільна програма, медалі

03:00

Фристайл, жінки, слоупстайл, кваліфікація

04:00

Гірськолижний спорт, жінки, супергігант, медалі

05:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали

06:00

Фристайл, жінки, слоупстайл, медалі

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

09:40

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали

11:30

Лижні перегони, жінки, естафета 4х5км, медалі

12:00

Шорт-трек, жінки, 1,500м, кваліфікація

12:44

Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація

13:00

Фристайл, чоловіки, акробатика, кваліфікація

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:15

Біатлон, жінки, гонка з масовим стартом, 12,5км, медалі

13:20

Скелетон, заїзди 3 та 4 у жінок, медалі

14:10

Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали

14:11

Шорт-трек, жінки, 1,500м, медалі

14:26

Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, медалі

14:30

Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, медалі

18 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

03:00

Фристайл, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація

03:15

Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 1

05:10

Хокей, чоловіки, груповий етап

06:15

Фристайл, чоловіки, слоупстайл, медалі

06:45

Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 2, медалі

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

08:15

Лижні перегони, чоловіки, естафета 4х10км, медалі

09:40

Хокей, чоловіки, груповий етап

13:00

Фристайл, чоловіки, акробатика, медалі

13:05

Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-двійок

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:15

Біатлон, чоловіки, гонка з масовим стартом, 15км, медалі

13:56

Ковзанярський спорт, жінки, 500м, медалі

14:10

Хокей, чоловіки, груповий етап

19 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

02:30

Сноубординг, жінки, біг-ейр, кваліфікація

03:00

Фристайл, жінки, хафпайп, кваліфікація

03:00

Фігурне катання, коротка програма танцювальних пар на льоду

06:10

Хокей, жінки, вирішальні поєдинки

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:15

Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-двійок, медалі

13:53

Ковзанярський спорт, чоловіки, 500м, медалі

14:10

Хокей, жінки, вирішальні поєдинки

14:30

Стрибки з трампліна, командні чоловічі змагання, великий трамплін, медалі

20 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

03:00

Фігурне катання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі

03:30

Фристайл, жінки, хафпайп, медалі

05:10

Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф

06:00

Фристайл, чоловіки, хафпайп, кваліфікація

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

09:40

Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф

12:00

Шорт-трек, жінки, 1,000м, кваліфікація

12:00

Лижне двоборство, великий трамплін

12:45

Шорт-трек, чоловіки, 500м, кваліфікація

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:15

Біатлон, змішана естафета, 2х6км+2х7,5км, медалі

13:33

Шорт-трек, жіноча естафета, 3,000м, медалі

13:50

Бобслей, заїзди 1 і 2 у жінок-двійок

14:10

Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф

14:45

Лижне двоборство, гонка 10км, медалі

21 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

02:30

Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, кваліфікація

03:00

Фігурне катання, жіноча одиночна коротка програма

04:00

Гірськолижний спорт, жінки, швидкісний спуск, медалі

05:10

Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки

06:15

Фристайл, чоловіки, скі-крос, кваліфікація

07:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

07:35

Фристайл, чоловіки, скі-крос, медалі

09:40

Хокей, жінки, вирішальні поєдинки, медалі

10:00

Лижні перегони, жінки та чоловіки, командний спринт, кваліфікація

12:00

Лижні перегони, жінки, командний спринт, медалі

12:30

Лижні перегони, чоловіки, командний спринт, медалі

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап

13:40

Бобслей, заїзди 3 та 4 у жінок-двійок, медалі

14:10

Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки

14:52

Ковзанярський спорт, жіноча командна гонка, медалі

15:11

Ковзанярський спорт, чоловіча командна гонка, медалі

22 лютого

02:05

Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки

03:15

Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 1

04:30

Фристайл, чоловіки, хафпайп, медалі

05:00

Сноубординг, паралельний гігантський слалом, жінки та чоловіки, кваліфікація

06:10

Хокей, жінки, медалі

06:45

Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 2, медалі

09:30

Лижне двоборство, командні змагання, великий трамплін

12:20

Лижне двоборство, командні змагання, естафета 4х5км, медалі

13:05

Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки

13:15

Біатлон, жіноча естафета, 4х6км, медалі

13:18

Шорт-трек, чоловіки, 500м, медалі

13:30

Шорт-трек,  жінки, 1,000, медалі

14:03

Шорт-трек, чоловіча естафета, 5,000м, медалі

23 лютого

02:30

Сноубординг, жінки, біг-ейр, медалі

03:00

Фігурне катання, жіноча одиночна довільна програма, медалі

04:00

Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, швидкісний спуск

06:15

Фристайл, жінки, скі-крос, кваліфікація

07:30

Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, слалом, медалі

07:35

Фристайл, жінки, скі-крос, медалі

08:35

Керлінг, чоловіки, медалі

09:40

Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки

12:00

Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,000м, медалі

13:05

Керлінг, жінки, вирішальні поєдинки

13:15

Біатлон, чоловіча естафета, 4х7,5км, медалі

14:10

Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки

24 лютого

02:30

Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-четвірок

03:00

Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, медалі

04:00

Гірськолижний спорт, командні змагання, кваліфікація

05:00

Сноубординг, жінки та чоловіки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація

05:28

Гірськолижний спорт, командні змагання, медалі

05:58

Сноубординг, жінки, паралельний гігантський слалом, медалі

06:04

Сноубординг, чоловіки, паралельний гігантський слалом, медалі

07:00

Лижні перегони, чоловіки, 50км, медалі

08:35

Керлінг, чоловіки, медалі

13:05

Керлінг, жінки, медалі

14:10

Хокей, чоловіки, медалі

14:30

Ковзанярський спорт, жіночий мас-старт, медалі

15:00

Ковзанярський спорт, чоловічий мас-старт, медалі

25 лютого

02:05

Керлінг, жінки, медалі

02:30

Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-четвірок, медалі

02:30

Фігурне катання, показові виступи

06:10

Хокей, чоловіки, медалі

08:15

Лижні перегони, жінки, 30км, медалі

13:00

Церемонія закриття