Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

НА АПАРТНІЙ НАРАДІ ПРИ ГОЛОВІ СУМСЬКОЇ ОДА ОБГОВОРЕНО ХІД ВИКОНАННЯ ОБЛАСНОЇ ПРОГРАМИ «МОЛОДЬ СУМЩИНИ НА 2016-2020 РОКИ»

У ході висвітлення зазначеного питання заступник начальника управління – начальник відділу у справах молоді управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації Резніченко О.Б. доповіла про стан справ у галузі, навела низку позитивних та ефективних прикладів реалізації молодіжної політики, а також наголосила на деяких проблемних питаннях, увагу на вирішення яких потрібно приділити максимально.

За результатами розгляду питання «Про хід реалізації Обласної цільової комплексної програми «Молодь Сумщини на 2016-2020 роки» були дані такі доручення:

  1. Головам районних державних адміністрацій вжити заходів щодо удосконалення кадрового забезпечення на місцях, збільшити видатки на реалізацію державної молодіжної політики та посилити роботу щодо залучення молоді з міст, районів, ОТГ до участі в обласних та Всеукраїнських молодіжних заходах.
  2. Управлінню молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації:

-   посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу спрямовану на підвищення рівня обізнаності молоді в містах, районах та ОТГ області щодо можливостей та механізмах для молоді реалізації власних ідей;

-  забезпечити впровадження програми «Молодіжний працівник», спрямованої на підвищення кваліфікаційного рівня фахівців по роботі з молоддю.

-   під час планування заходів молодіжної політики максимально підтримувати проекти та заходи, що реалізовуються в містах, районах та ОТГ області.