е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІТА СЕМЕРЕНКО ЗАВОЮВАЛА БРОНЗУ КУБКА СВІТУ З БІАТЛОНУ

Віта Семеренко завоювала бронзову медаль в 10-кілометровій гонці переслідуванні в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону серед жінок, який відбувся в Оберхофі (Німеччина).

Стортсменка стартувавши з 22-ї позиції, показала ідеальну стрільбу і завоювала другу особисту бронзу сезону.

Біатлоністка з найперших метрів дистанції працювала в хорошому темпі, як на трасі, так і на вогневих рубежах.

Віта Семеренко за всю гонку не допустила жодного промаху, але відстала від переможниці на 1,10 хвилин. До фінішу вона відіграла 19 позицій у інших біатлоністок

Всього на 6 секунд українка відстала від срібної призерки Доротеї Доротея Вірер. Відставання від лідера Анастасії Кузьміної склало 1 хвилину і 10 секунд.

У десятку потрапила Валя Семеренко.

Нагадаємо, 14 грудня на третьому етапі Кубка світу у французькому Ансі Віта Семеренко в спринті завоювала бронзову медаль.