Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Вітаємо кращого студента Сумщини-2017 Герасименко Максима!!!

З метою підтримки всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства 30.11.2017 в НК «Діалог» відбувся фінал регіональної конкурсної програми «Кращий студент Сумщини - 2017».

У рамках конкурсу «Кращий студент Сумщини» були визначені наступні номінації:

Кращий студент-громадський діяч (волонтер) Сумщини;

Кращий студент-медійник Сумщини;

Кращий студент-науковець Сумщини;

Кращий студент-спортсмен Сумщини;

Кращий студент у номінації художня самодіяльність:

1) кращий вокаліст;

2) кращий танцюрист;

3) оригінальний жанр (КВН, театр, гімнастика, акробатика та ін)

Для визначення переможця в номінації «Кращий студент Сумщини» (комплексна характеристика) було сформовано спеціальну експертну раду з представників галузі культури, освіти і науки, молодіжної політики, представників влади та громадських діячів.

Обов’язковими умовами участі у даній номінації було: студент повинен мати середній бал успішності за останню сесію не нижче 4.0 бали, брати активну участь у громадському житті вишу, де навчається, підготувати відео-візитку, яка б презентувала конкурсанта, підготувати публічний виступ «Три добрі справи» (розповісти про 3 соціально значущі добрі справи, відповідаючи на 3 запитання: що я уже зробив для вузу? що я зараз роблю для міста? що я зроблю для своєї країни?), презентувати творчі здібності на урочистій частині заходу.

Після проведення усіх етапів програми експертна рада визначила одного переможця. Ним став Герасименко Максим, студент Сумського національного аграрного університету. Саме він буде представляти Сумщину на всеукраїнському етапі цього конкурсу.

Також було обрано переможців у номінаціях:

Кращий студент-громадський діяч (волонтер) Сумщини - Гончарова Анастасія, Сумський державний університет;

Кращий студент-медійник Сумщини - Попова Зоя, Сумський державний університет;

Кращий студент-науковець Сумщини - Охріменко Віктор, Сумський державний університет;

Кращий студент-спортсмен Сумщини (професіонал) - Затилкіна Анна, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка;

Кращий студент-спортсмен Сумщини (аматор) - Сердюк Юрій, Сумський державний університет;

Кращий студент у номінації «художня самодіяльність» (вокаліст) - Бабич Ліна, Сумський національний аграрний університет;

Кращий студент у номінації «художня самодіяльність» (танцюрист) - Конєва Анна, СумДПУ імені А.С. Макаренка;

Кращий студент у номінації «художня самодіяльність» (оригінальний жанр) - Кіріченко Дмитро, Сумський національний аграрний університет;

Кращий студент Сумщини (комплексна характеристика) - Герасименко Максим,  Сумський національний аграрний університе