Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З ЛІТНЬОГО БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

15-17 серпня 2018 року у м.Тростянець відбулися Всеукраїнські змагання з літнього біатлону серед юнаків та дівчат, у якому взяли участь більше 150 спортсменів з Сумської, Київської, Чернігівської, Харківської, Тернопільської, Львівської областей і міста Київ.

У спринт-кросі Сумська область завоювала 5 золотих, 7 срібних та 6 бронзових нагород. У  індивідуальних гонках на лижоролерах спортсмени Сумщини здобули 6 золотих, 3 срібних та 5 бронзових нагород.

УВАГА! КОНКУРС «КРАЩІ ПРАКТИКИ МОЛОДІЖНОЇ РОБОТИ 2018»

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні, Міністерство молоді та спорту України спільно з  Програмою розвитку ООН започаткували в 2017 році Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.

Основні завдання Конкурсу: 1) обмін успішним досвідом між молодіжними організаціями та молодіжними працівниками; 2) публічне визнання досягнень та заохочення до подальших напрацювань у напрямі підвищення стандартів якості молодіжної роботи в Україні; 3) сприяння суспільному та політичному визнанню молодіжної роботи в Україні.

ВИРУШИЛИ В ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧУ ПАТРІОТИЧНУ МАНДРІВКУ «І ПОВІЄ ОГОНЬ НОВИЙ…»

З 17 по 19 серпня майбутні вчителі філологічних і історичних предметів вирушили в історико-краєзнавчу патріотичну  мандрівку «І повіє огонь новий…». Проект спрямовано на вирішення проблеми недостатньої обізнаності молоді у національно-визвольному процесі на території Центральної і Східної України.

Завданнями проекту є формування проведення конкурсу есе, відбір переможців конкурсу, реалізація поїздки до м. Чигирин, с. Суботів, с.Ведмедівка,  с.Моринці та проведення інформаційної роботи.

ПРОВЕДЕНО ДЕРЖАВНУ АТЕСТАЦІЮ 6 ДИТЯЧИХ ЗАКЛАДІВ

З метою здійснення державного контролю за діяльністю дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, відповідно до Плану проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області в 2018-2022 роках, у червні-серпні поточного року було проведено державну атестацію 6 дитячих закладів.

ВІДБУВСЯ ТУРИСТИЧНИЙ ЗЛІТ 2018 РОКУ

 

Традиційно, кожного року на території Недригайлівського району проходить туристичний зліт молоді. Цього року відкритий районний туристичний зліт молодіжних команд відбувся 10-12 серпня на території Коровинської сільської ради. Участь у зльоті взяли 8 команд районів, міст та організацій Сумської області, а саме: 2 команди Недригайлівської ОТГ: «Мамонт» та «Оба-на», «Капітошка» Коровинська ОТГ, «Айболіт» КЗ Недригайлівський районний центр ПМСД, «Адреналін» Недригайлівська ЦРЛ, «Ромни» м. Ромни, «Сильна Шостка» м.Шостка, «Буринь» Буринський район.

На учасників чекали змагання з волейболу, що проходили поза конкурсною програмою, в результаті І місце – команда «Буринь» Буринського району, ІІ місце – команда «Мамонт» Недригайлівська ОТГ, ІІІ місце виборили організатори зльоту.

ДІТИ УЧАСНИКІВ АТО ВІДПОЧИВАЮТЬ У «ДИТЯЧОМУ ЗАКЛАДІ САНАТОРНОГО ТИПУ «ТАВРІЯ» М. СКАДОВСЬК

06 серпня 2018 року 18 дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, з них 6 дітей віком до 7 років включно разом з мамами, та 32 дитини осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п.19 ч.1 ст.6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", було направлено на відпочинок на 14 днів до комунального підприємства «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» Херсонської обласної ради (м. Скадовськ).

Путівки для дітей були придбані за рахунок обласного бюджету за результатами проведення управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації тендерних закупівель, кошти для мам передбачені у місцевих бюджетах, на території яких проживають зазначені родини.