Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Реалізація проекту "Ми діти твої, Україно"

В рамках реалізації проекту «Ми діти твої, Україно», що здійснюється за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації  06 липня  2017 року відбудеться спортивне свято «Козаціки розваги» на березі річки Десна село Пирогівка.

28 осіб з інвалідністю з м. Глухів, м.Середма Буда, м. Шостка та Шосткинського району ознайомляться з давніми українськими традиціями, набудуть знання з історії України, усвідомлять важливість своєї особистості та розширять коло свого спілкування.

Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії»

28 червня 2017 року в м.Суми у сквері ім.Т.Г.Шевченка о 13.00 год. відбувся урочистий фініш міжнародної факельної естафети «Всесвітній біг миру заради гармонії».

У нашій країні зазначений захід стартував у Запоріжжі 18 червня поточного року. Учасники подолали близько 900 км через Запорізьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Кіровоградську, Черкаську, Полтавську, Сумську області та фінішували в м.Суми.

В Сумській області маршрут пролягав через Лебединський район, м.Лебедин, Сумський район та м.Суми.

До естафети приєднались вихованці обласної дитячо-юнацької спортивної школи, ветерани спорту Сумщини, спортсмени Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» та всі бажаючі.

Учасникам естафети на згадку про наше місто були вручені сувеніри з символікою м.Суми.

 

   

Всеукраїнський Олімпійський день!

24 червня 2017 року в місті Суми  на території міського парку ім.І.М.Кожедуба відбувся Всеукраїнський Олімпійський день.

За програмою Всеукраїнського Олімпійського дня відбулася розминка з чемпіонами, в якій взяли участь всі бажаючі, спортивні змагання  з армреслингу, пауерліфтингу, перетягування канату, дартсу, бігу на дистанціях від 50 до 1000 метрів, легкоатлетичні естафети «Формула 1» та конкурс малюнку, в яких взяли участь учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл області та всі прихильники здорового способу життя різних вікових категорій.

Переможці та призери змагань були нагороджені нагородами Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету та сертифікатами компанії «Мак Дональдс».

Також відбулися показові виступи з різних видів спорту: панкратіону, сумо, боксу, карате, художньої гімнастики, спортивної акробатики, черлідінгу та ін.

 

   

Всеукраїнська спартакіада серед збірних команд державних службовців Сумської області

20-21 червня 2017 року у спортивному залі Сумського державного університету за адресою: м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 2 відбувся ІІ етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців Сумської області.

Спартакіада проводилася із 5 видів спорту: настільного тенісу, шашок, шахів, волейболу та футзалу.

У змаганнях взяли участь  13 районів та Сумська обласна державна адміністрація. Кількість учасників близько 200 чоловік.

Переможці:

І м – Шосткинський р-н;

ІІ м – Краснопільський р-н;

ІІІ м – Сумська обласна державна адміністрація.

 

   

Завершення проекту "Твій професійний путівник"

Протягом квітня-червня 2017 року близько 200 школярів м. Суми та Сумської області розвивали навички свідомого та відповідального вибору майбутньої професії в рамках проекту «Твій професійний путівник» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА. Проект реалізовано за ініціативи ГО "Рада молодих вчених" в межах функціонування освітньої ініціативи #Studyspace.

Зазвичай підлітки, обираючи майбутню професію, роблять три типові помилки: 1) не мають відповіді на питання «Що я можу?», тобто не знають, чи є в них схильності та здібності для обраної професії; 2) не мають відповіді на питання «Що я хочу?», тобто не чітко розуміють сутність обраної професії, тобто чим вони будуть займатися після отримання диплому; 3) не мають відповіді на питання «Чи буде ця професія потрібною?», тобто позбавлені можливості професійно спрогнозувати затребуваність обраної професії на ринку праці навіть через 5-7 років. Саме на комплексне вирішення цих трьох складових цієї загальної проблеми спрямовані  діагностико-консультативні сесії та тренінги під назвою проекту «Твій професійний путівник».

Метою проекту є розвиток у школярів м. Суми та Сумської області навичок свідомого та відповідального вибору майбутньої професії.  Завданнями проекту є:

- поглиблення знань школярів міста Суми та Сумської області про сучасні підходи та принципи вибору професії у XXI столітті;

- ознайомлення з методиками визначення професійних інтересів, схильностей та здібностей з використанням психологічних тестів та діагностичних модулів;

- формування уявлення про світові та вітчизняні тенденції ринку праці та навички, необхідні у 2020-2030 рр.;

- формування відповідальності та свідомості у молоді щодо питання вибору своєї майбутньої професії;

- формування навички визначення професії на основі перетину професійних інтересів, здібностей та тенденцій і прогнозів ринку.

 Проект передбачав організацію одноденних діагностико-консультативних сесій та тренінгів для активних школярів міста Суми та виїзних – для школярів 6 районів Сумської області, зокрема проект мав наступний графік та географію проведення:

·        17 червня 2017 р. – Глухівський район, Березівська обєднана територіальна громада;

·        14-15 червня 2017 р. – м. Суми, Конгрес-центр СумДУ;

·        29 травня 2017 р. – Краснопільський район,

·        24 травня 2017 р. – Лебединський район,

·        17 травня 2017 р. – Тростянецький район,

·        11 травня 2017 р. – Білопільський район;

·        12 квітня 2017 р. – Верхньосироватська спеціалізована школа Сумського району.

За результатами проекту наразі відбувається розробка електронного довідника «Мій шлях до вибору професії», що буде містити покрокові рекомендації щодо формування навичок свідомого вибору професії у молоді, короткі аналітичні огляди основних освітніх трендів, посилання на відкриті освітні онлайн-ресурси.
   

08 червня 2017 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

08 червня 2017 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, на якому розглядалися питання про підсумки роботи щодо розвитку фізичної культури і спорту за 2016 рік та основні напрямки роботи фізкультурних організацій на 2017 рік, про проведення оздоровчо-відпочинкової кампанії в 2017 році, про результати діяльності у 2016 році та І півріччі 2017 року КУ СОР «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання», про підсумки роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл області у 2016 році та оголошення результатів огляду-конкурсу серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

За результатами активного обговорення прийняті відповідні рішення для ефективної та результативної діяльності управління спільно з структурними підрозділами районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міських рад області та об’єднаних територіальних громад, які опікуються питаннями фізичної культури та спорту, молодіжною політикою та питаннями оздоровлення, відпочинку дітей. Відбулося урочисте нагородження переможців серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області за результатами огляду-конкурсу.