Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат

     Завершилися всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат, які проводилися на НСБ «Динамо» м. Суми. У змаганнях взяло участь більше 100 спортсменів від команд м. Суми та Сумської області, Львівської області, м. Чернігова, м. Києва та Київської області, м. Харкова.

     Змагання відбувалися в індивідуальній гонці, спринті та змішаній естафеті.

     За результатами змагань перше місце отримала команда КЗ СОР ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту» із загальною кількістю очок 702, другими стали «СДЮШОР з лижного спорту» м. Чернігів – 526 очок, третє місце посіла команда ДЮСШ «Янтар» м. Новояворівськ Львівської області.

 

   

8 лютого 2017 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації

8 лютого 2017 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, на якому розглядалися питання підготовки спортсменів Сумщини до X Всесвітніх ігор, про роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл області у 2016 році та про реалізацію молодіжної політики в напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

За результатами активного обговорення прийняті відповідні рішення для ефективної та результативної діяльності управління спільно з структурними підрозділами районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад області, які опікуються питаннями фізичної культури та спорту, молодіжною політикою та питаннями оздоровлення, відпочинку дітей.

 

   

Проведено форум – семінар для керівників та бухгалтерів проектів – переможців обласного конкурсу проектів та ініціативної молоді щодо реалізації молодіжної політики у 2017 році.

26-27 січня 2017 року в Конгрес – центрі СумДУ управлінням молоді та спорту Сумської ОДА було проведено форум – семінар для керівників та бухгалтерів проектів – переможців обласного конкурсу проектів та ініціативної молоді щодо реалізації молодіжної політики у 2017 році.

Одним із проблемних питань, відповідь на яке намагалися знайти учасники: чи дорівнює кількісний (в першу чергу фінансовий) показник молодіжної політики (що є найбільшим по Україні) якісному? Працюючи за секціями, разом з модераторами та експертами, молодь намагалася визначити критерії якості заходів та проектів різного спрямування, а саме:

- заходи неформальної освіти;

- культурно-мистецькі, масові заходи та акції;

- інформаційні заходи;

- національно – патріотичні заходи.

Других день форуму – семінару був присвячений фінансовому та організаційному менеджменту проектів, підвищенню рівня професійних знань та практичних навичко бухгалтерів проектів.

Також, в рамках  заходу, були представлені результати соціологічного дослідження «Молодь Сумщини 2016» та презентовано сайт «Банк молодіжних ініціатив», що було створено за фінансової підтримки управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Наскільки корисним, цікавим та змістовним був захід, показали результати вихідного опитування, що додається.

Організаторами заходу за його підсумками та з метою підвищення якості реалізації в області молодіжної політики та ефективного використання бюджетних коштів, було намічено наступний план першочерговий дій:

- узагальнення критеріїв якості проведення заходів та проектів за напрямками, доведення їх до відома керівників проектів, організацій, організаторів заходів для застосування;

- створення громадської моніторингової групи з метою здійснення незалежної оцінки якості проектів та заходів, що реалізуються за рахунок бюджетних коштів;

- проведення в кінці лютого 2017 року семінару для  бухгалтерів проектів – переможців обласного конкурсу;

- інформаційно – консультативний супровід та контроль за реалізацією проектів та заходів.

   

Чемпіонат області серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат; відкрита першість області серед учнів ДЮСШ та відкритий кубок області на призи триразового Чемпіона світу серед молоді МСМК О.Ушкаленка з лижних гонок

22-24 січня 2017 року на базі ФСТ "Динамо" відбувся чемпіонат області серед дорослих, юніорів та юніорок, юнаків та дівчат; відкрита першість області серед учнів ДЮСШ та відкритий кубок області на призи триразового Чемпіона світу серед молоді МСМК О.Ушкаленка  з лижних гонок.

  В змаганнях взяло участь більше 100 спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст та районів Сумської області. Спортсмени змагались в гонці класичним стилем та гонці вільним стилем в п’яти вікових групах: дорослі, юніори та юніорки, юнаки та дівчата.

  Переможцями та призерами серед команд міст стали: 1 місце – м. Суми,  2 місце – м.Шостка, 3 місце – м. Конотоп. Серед команд районів переможцем стала команда Краснопільського району, друге місце посіла команда Білопільського району, третє – Ямпільського району. Серед команд ДЮСШ переможцями стала команда КЗ СОР ОДЮСШ «Регіональний центр зимових видів спорту», другими були команда КДЮСШ «Барса» м. Шостка, третє місце посіла команда ДЮСШ ім. М. Маміашвілі м. Конотоп.

  Всі переможці та призера змагань були нагородженні грамотами та медалями.

 

 

   

У Сумах відбувся шаховий турнір до Дня Соборності

21 січня 2017 року у шахово-шашковому клубі «Інтелект» Сумського державного університету відбувся обласний турнір зі швидких шахів, присвяченого Дню Соборності України, у яких взяли участь майже 60 спортсменів міст Суми, Лебедин, Краснопільського та Сумського районів. У змаганнях серед дорослих переможцем став Тімофеєв Віталій (м.Суми), кращим серед ветеранів визнаний Федченко Володимир, серед юних шахістів Савченко Ярослав (обидва м.Суми).

   

Традиційний «Різдвяний турнір» з футзалу у Сумах

4-6 січня 2017 року у м.Суми, у спортивному комплексі СумДУ відбувся 25-й ювілейний традиційний «Різдвяний турнір» з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н., у якому взяли участь команди міст Суми, Глухів, смт.Краснопілля, Сумського району та м.Куп’янськ (Харківська область).

Бронзовим призером турніру стала команда ДЮСШ Сумського району,  на другому місці сумська «Барса», переможцем змагань команда «Мрія» м.Куп’янськ.

У рамках турніру 5 січня  на ФЦ «Барса» змагалися й команди дівчат 2000-2001 рр.н. з Сум, Конотопа, смт. Краснопілля та Сумського району.

Команда «Вікторія» Конотопської ДЮСШ ім. М.Маміашвілі стала абсолютним переможцем турніру.. Друге місце за футболістками ФЦ ДЮСШ «Барса» м.Суми, третє місце посіла команда «Явір» ДЮСШ Краснопілля.