Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР «ОРГАНІЗАЦІЯ МОЛОДІЖНИХ ЗАХОДІВ У ФОРМІ НАМЕТОВИХ ТАБОРІВ»

З 13 по 16 червня 2018 року за фінансової та організаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України в с.Запсілля, Краснопільського району, Сумської області на базі наметового табору «Табір миру» відбувся Всеукраїнський семінар «Організація молодіжних заходів у формі наметових таборів». Програмою семінару було передбачено обмін досвідом щодо організації, проведення та розвитку наметових таборів, як однієї з найефективніших форм роботи з дітьми та молоддю.

Посилання на сюжет: http://tv.sumy.ua/u-tabori-myru-provely-vseukrayinskyj-seminar-dlya-organizatoriv-nametovyh-mistechok/

УВАГА! З НАГОДИ ДНЯ МОЛОДІ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОДА ЗАПУСКАЄ 2 НОВИХ ПРОЕКТИ

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає 2 нових проекти:

І. Проект "Запитай у мене особисто". Суть проекту полягає в організації особистого прийому громадян з числа молоді головою Сумської ОДА Миколою Клочком під час якої будь хто з представників молодіжного середовища нашої області може особисто зустрітися з головою та поспілкувалися на тему, що хвилює молодь та яка є актуальною. 

ІІ. Проект « #Молодіжний_портрет_Сумщини». З метою інформування та знайомства з молоддю області протягом 6 місяців  працівники управління спільно з громадськими діячами та фахівцями комунальних установ здійснювали виїзди в міста, райони та ОТГ нашої області. #Молодіжний_портрет_Сумщини

РЕАЛІЗОВАНО ПРОЕКТ «ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА МАЙСТЕРНЯ»

Понад 50 вмотивованих, розумних, амбіційних та дотепних учасників прийняли участь у проекті «Профорієнтаційна майстерня», який релізовано ГО «Рада молодих вчених» спільно з Сумським державним університетом за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА.

Протягом двох днів (31.05-01.06) учасники отримали знання щодо особливостей вибору професії (формула, критерії та фактори, що впливають на вибір), а також про можливості розвитку кар’єри у різних професійних сферах, розуміння необхідних навичок і знань, потрібних для реалізації у відповідній професії. 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ ІІ ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»!

14 червня 2018 року в Сумській обласній державній адміністрації відбувся другий тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Вітаємо переможця обласного конкурсу у номінації «Кращий спеціаліст» головного спеціаліста відділу у справах молоді Сивовол Анну Анатоліївну!!!

Бажаємо й надалі щедро творити добро своєю повсякденною працею, безкорисливою допомогою людям, мудрою порадою, добрим словом і добрим ділом!

14 ЧЕРВНЯ 2018 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

14 червня 2018 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації, на якому розглядалися питання про підсумки роботи щодо розвитку фізичної культури і спорту за 2017 рік та основні напрямки роботи фізкультурних організацій на 2018 рік; про роботу дитячо-юнацьких спортивних шкіл області у 2017 році, про стан розвитку фізичної культури і спорту в Охтирському районі, про посилення контролю за дотриманням норм чинного законодавства щодо перевезень організованих груп дітей в тому числі за кордон.

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ! З 26 ТРАВНЯ 2018 РОКУ В ОБЛАСТІ РОЗПОЧАТО ОЗДОРОВЧУ – ВІДПОЧИНКОВУ КАМПАНІЮ.

З 26 травня 2018 року в області розпочато оздоровчу – відпочинкову кампанію.

З метою її належного проведення як в області, так і в Україні в цілому, відповідними центральними та місцевими органами виконавчої влади було здійснено ряд підготовчих заходів, прийнято та затверджено низку розпорядчих та нормативних документів.