Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

СПОРТСМЕНИ ОБЛАСТІ ПОСІЛИ ДРУГЕ МІСЦЕ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СПОРТИВНОЇ АЕРОБІКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНАКІВ ТА МОЛОДІ «КУБОК КОРОЛЬОВА»

18-22 лютого 2021 року в м. Житомир відбулися всеукраїнські змагання зі спортивної аеробіки серед юніорів, юнаків та молоді «Кубок Корольова».

Учасниками змагань були представники з Запорізької, Київської області, міст Київ, Одеса, Тернопіль, Харків, Черкаси, Житомир, а також Сумської області. Загалом було майже 200 спортсменів. Спортсмени виступали в різних видах програм: індивідуальні вправи (дівчата та юнаки), змішані пари, трійки, групи, аероденс, аеростеп, фанк.

У загальному заліку Сумська область посіла друге місце.

У МІСТІ ТРОСТЯНЕЦЬ ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ, ПРИСВЯЧЕНІ ПАМ’ЯТІ ЗАСЛУЖЕНОГО ТРЕНЕРА УКРАЇНИ О.Д.ТІМОФЕЄВА

 

З 19 до 22 лютого 2021 року у місті Тростянець, на лижній базі в урочищі «Нескучне», уперше відбулися Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат, присвячені пам’яті Заслуженого тренера України з біатлону Олександра Даниловича ТІМОФЕЄВА.

У змаганнях взяли участь понад 120 спортсменів з Сумської, Львівської, Харківської, Чернігівської, Київської областей та міста Київ.

РОЗПОЧАТО ПЕРШИЙ У ПОТОЧНОМУ РОЦІ БАЗОВИЙ ТРЕНІНГ ЗА ПРОГРАМОЮ «МОЛОДІЖНИЙ ПРАЦІВНИК»

Сьогодні розпочато перший у поточному році базовий тренінг за програмної професійної підготовки фахівців по роботі з молоддю «Молодіжний працівник». Саме на Сумщині вперше апробовано онлайн-формат тренінгу.

У період з 23 лютого по 01 березня 2021 року в онлайн-режимі відбуватиметься перший базовий онлайн-тренінг «Молодіжний працівник» за підтримки Міністерства молоді та спорту України у партнерстві з програмою розвитку ПРООН та ЮНІСЕФ. Учасниками програми став 21 фахівець по роботі з молоддю різних рівнів, серед яких: 3 фахівці органів виконавчої влади обласного рівня, 4 фахівці комунальних закладів по роботі з молоддю, 3 громадських діячі, 2 представники навчальних закладів та 9 спеціалістів відповідних структурних підрозділів територіальних громад області. 

ФІГУРИСТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ КУБКУ УКРАЇНИ З ФІГУРНОГО КАТАННЯ НА РОЛИКОВИХ КОВЗАНАХ

20 лютого 2021 у м. Житомир відбувся Кубок України з фігурного катання на роликових ковзанах, І етап Всеукраїнських змагань із роликового спорту. Сумську область представляли 28 спортсменів.

Золоті нагороди вибороли: Марія ВОДА, Емілія КАРАВАЙ, Поліна МЯУС, Єлизавета СВИСТУНОВА, Крістіна ГАЛЬЧЕНКО, Дар’я НАТАЛУХА, Микола КРУГЛОВ, Емілія КАРАВАЙ. Срібні медалі – Анна ОЛАСЮК, Софія КОСЕНКО, Олександра ЧУКІНА, Аліса ЯРОШЕНКО, Анастасія ЖУКОВА, Катерина КРУГЛОВА. Бронзові медалі – Марина НЕЧИТАЙЛО, Анжеліка ЛИННИК, Варвара СВИСТУНОВА, Ярослава КАМІНСЬКА, Анастасія ЖУКОВА. Тренери – Світлана КАРАВАЙ та Анна ОЛАСЮК.

ЗАПРОШУЄМО НА ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАНТРІ-КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ

 

13 березня 2021 року в смт. Краснопілля Сумської області має відбутися 2-й етап чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів. Якщо ви хочете яскраво провести зиму, зустріти весну, відзначити Масляну і при цьому отримати заряд драйву й адреналіну – це буде саме те місце.

Запрошуємо взяти участь та підтримати спортсменів, насолодитися неймовірними гонками по пересічній місцевості на 2-му етапі чемпіонату України з кантрі-кросу для квадроциклів.

Відкрита реєстрація для спортсменів та учасників  - https://www.logos-sport.com.ua/novyny/zakhody/druhyi-etap-chempionatu-ukrainy-z-kantri-krosu-2021/

ВІДБУЛИСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ З БІАТЛОНУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ

 

З 15 до 18 лютого 2021 року у місті Суми на навчально-спортивній базі фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» (урочище Токарі) проходили Всеукраїнські змагання з біатлону серед юнаків та дівчат, у яких взяли участь понад 100 спортсменів з Сумської, Київської, Львівської та Харківської областей.

За підсумками двох днів змагань у індивідуальній гонці серед юнаків та дівчат трьох вікових груп наші спортсмени вибороли шість золотих, п'ять срібних та п'ять бронзових нагород.