Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

"НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ В ОБ’ЄДНАНИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАДАХ. ПРОЕКТНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА ФАНДРЕЙЗИНГ"

Під такою назвою спільно з громадською організацією «Український освітній клуб» розпочато серію тренінгів для молоді з об’єднаних територіальних громадах.

Мета тренінгу – ознайомити учасників з основами проектного менеджменту та фандрейзингу для пошуку альтернативних джерел фінансування шкільних та молодіжних проектів.

 

Вже проведено два заходи - у смт. Хотінь та с. Н. Сироватка, учасниками яких стало 75 осіб з числа активної учнівської молоді.

 

   

«Ми діти твої, Україно!»

20 квітня 2017 року Громадською організацією «Ініціатива Охтирки» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації буде проведена мистецька акція «Ми діти твої, Україно!» у с.Олешня Охтирського району.
До участі в акції залучені керівники гуртків та вихованці Охтирського районного ЦДЮТ.
У програмі акції:
1.Проведення майстер-класу з виготовлення іграшок
2.Проведення майстер-класу з бісероплетіння
3.Зустріч з народною майстринею Гордієнко Н.О., майстер-клас з ткацтва.
3.Концертна програма (театральний колектив «Маска», вокальний гурток «Веселі нотки», колектив народних інструментів)
 
   

Проект «Твій професійний путівник» від ГО «Рада молодих вчених»

12 квітня стартував проект «Твій професійний путівник» від ГО «Рада молодих вчених» за фінансової підтримки Управління молоді та спорту Сумської ОДА

Місце проведення I виїзного заходу - Верхньосироватська спеціалізована школа, Сумський р-н., Сумська обл.

Метою проекту є розвиток у школярів м. Суми та Сумської області навичок свідомого та відповідального вибору майбутньої професії.

Програма заходу на 12 квітня 2017 року мала наступну структуру:

БЛОК «ФОРМУЛИ ВИБОРУ ПРОФЕСІЇ»
Формули та критерії вибору професії. Огляд трендів в професійному розвитку. Позитивні та негативні фактори, що впливають на вибір професії
БЛОК «ХОЧУ» (ІНТЕРЕСИ)
«Що я знаю про себе». Мої особистісні характеристики та тип темпераменту. Графічний тест. Види та призначення профорієнтаційного тестування.
БЛОК «МОЖУ» (ЗДІБНОСТІ)
Таланти та здібності. Ідентифікація професій на перетині «люблю-вмію» БЛОК «ТРЕБА (РИНОК ПРАЦІ)». Воркшоп
Тенденції ринку праці. Навички 2020-2030 рр. Топ-рейтинги професій. Професії майбутнього.
   

Я - молодий, я - мрію, я - працюю

19 квітня, в середу о 12-00 в Конгрес-Центрі СумДУ (вул. Покровська, 9/1) відбудеться одноденний Форум «Я – молодий, я – мрію, я – працюю». Призначення заходу – створити майданчик для спілкування зацікавленої молоді із роботодавцями регіону, для обміну контактами із успішними фахівцями з різних сфер зайнятості та обмін досвідом з однолітками, які вже стали успішними.
В рамках заходу жителям Сумщини пропонуються подіумні дискусії із роботодавцями та представниками місцевого самоврядування з питань працевлаштування. Про свій власний шлях до успіху розкажуть молоді талановиті люди.
Молодь, що ще не визначилась із вибором професії, зможе пройти профорієнтаційний тест, крім цього зможе прийняти участь у майстер-класі із вдалої самопрезентації. Протягом дня в Конгрес-центрі буде діяти «Ярмарок саморозвитку», де бажаючі зможуть познайомитися із різними клубами та громадськими організаціями, які допоможуть розкрити особисті таланти. Роботодавці Сумщини будуть представляти «Ярмарок вакансій», де з’явиться можливість встановити попередню домовленість про співбесіду.
Всі учасники зможуть скористатися реальним шансом познайомитися із роботодавцями та отримати пораду з працевлаштування.
Цей захід організовано членами ГО «Рада молодих вчених» за допомоги Управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації. Партнерами проекту є Сумський державний університет, Сумський районний центр зайнятості, Коаліція малого та середнього бізнесу Сумської області, Сумський міський Центр дозвілля молоді
   

 

4-7 травня в Сумах зустрінуться представники студентського самоврядування ВНЗ з усієї України!

4-7 травня в Сумах зустрінуться представники студентського самоврядування ВНЗ з усієї України! Близько 120 однодумців зберуться в одному місці для обміну досвідом успішної реалізації ініціатив, проаналізують тонкощі системи вищої освіти в Україні, опрацюють найбільш актуальні студентські проблеми та сформують спільні шляхи їх вирішення.

У програмі Форуму:

* симуляційна гра, яка триватиме 24 години безперервно. Це унікальна можливість зануритися у світ студентського життя й спробувати вирішити його типові проблемні питання, завжди маючи другий шанс та підтримку друзів;
* спілкування з 15-ма досвідченими спікерами. Ці люди не просто надихнуть розповідями, а дадуть реальні інструменти, поділяться лайфхаками й нікуди не зникнуть після Форуму - вони залишаться на зв’язку та продовжать допомагати!
* експрес-навчання проектному дизайну за програмою “Активні громадяни” від Британської Ради, після чого учасники отримають сертифікати та можливість отримати до 15 000 грн для реалізації своїх проектів;
* оригінальна тролейбусна екскурсія містом Суми, корисні знайомства та активний спільний відпочинок.
Мета Форуму: створення сприятливих умов для ефективного обміну досвідом між активним студентством та його спільної роботи в напрямку вирішення актуальних питань у сфері освіти та громадської діяльності.

Організатори форуму:

– ГО «Студентське братство Сумщини»

– Управління молоді та спорту Сумської ОДА

– Британська Рада, в рамках програми "Active Citizens Ukraine"
   

 

Зі змагань зі спортивного орієнтування з нагородами!

30 березня – 02 квітня 2017 року у м.Трускавець відбулися особистий чемпіонат України серед дорослих, юніорів, юнаків, ветеранів, Кубок України (1-2 етапи, бігом), Кубок України (1-2 етапи, спринт, бігом) та Всеукраїнські змагання серед вихованців ДЮСШ та позашкільних закладів (бігом)  зі спортивного орієнтування. У змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 17 областей країни та м.Київ.

У особистому заліку серед юнаків Бовкун Ольга була першою на ультрасередній дистанції та двічі третьою: на скороченій та надкороткій дистанції, Бугайов Олександр став бронзовим призером на ультрасередній дистанції. Арбузова Вероніка у категорії Ж14 та Сердюк Юрій у категорії Ч18 вибороли «срібло» на надкороткій та «бронзу» на скороченій дистанціях. Савченко Олексій (Ч21А) та Слута Ольга (Ж21Е) посіли перші місця у змаганнях на подовженій дистанції, Ольга також була другою на надкороткій та третьою на ультрасередній дистанціях

У загальнокомандному заліку серед ДЮСШ команда КДЮСШ № 1 м.Суми посіла ІІІ місце.