Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

МОЛОДЬ СУМЩИНИ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ВОЛОНТЕРСЬКОГО ПРОЕКТУ

 

Студенти Українська академія лідерства запустили онлайн-проєкт ДОБРОДВІЖ, мета якого - заохочення молоді до волонтерства і підтримки тих, хто цього потребує.

ДоброДвіж - це онлайн-марафон добрих справ, що триває з 6 по 24 квітня. Організатори пропонують список із 20 способів допомагати іншим, не виходячи за межі квартири. До прикладу: закупити продукти для літніх людей у своєму під’їзді, стати донором крові або ж подарувати листівку онкохворій дитині. Учасників заохочують не тільки виконати добрі справи, а й обов'язково розповісти про це у своїх соцмережах, аби поширювати ідею і долучати більше людей.

У СУМСЬКОМУ ВИШІ ВІДКРИЛИ УНІКАЛЬНУ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ

У Сумському державному педагогічному університеті імені А.С.Макаренка при кафедрі теорії та методики фізичної культури вперше в Україні відкрито спортивну спеціалізацію «тренер з грепплінгу».

Відтепер студенти можуть навчатися на спеціальності «Фізична культура і спорт» за освітньо-професійною програмою бакалавра – термін навчання 4 роки, та магістра – 1,5 роки навчання, і отримати диплом з кваліфікацією «тренер з грепплінгу». 

СЬОГОДНІ 6 КВІТНЯ У СВІТІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ НА БЛАГО РОЗВИТКУ ТА МИРУ

 

Сьогодні 6 квітня у світі відзначається Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру, який  був започаткований у 2013 році Організацією Об’єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом. Офіційна назва Дня – Міжнародний день спорту на благо розвитку та миру (International Day of Sport for Development and Peace).

Спорт на благо миру та розвитку – ключове формулювання цієї міжнародної події, яке підкреслює важливість і необхідність цього виду загальнолюдської діяльності для всіх нас, для суспільства, держави, урядових та неурядових організацій. Здоровий спосіб життя, фізична і інтелектуальна активність є запорукою нашого загального процвітання і благополуччя.

ЗАПРОШУЄМО ХОКЕЇСТІВ ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОЗІГРАШУ, ЯКИЙ ПРОВОДИТЬ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СУМСЬКА ОБЛАСНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ШКОЛА ОЛІМПІЙСЬКОГО РЕЗЕРВУ «ДИНАМО»

 

Комунальний заклад Сумської обласної ради Сумська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Динамо» оголошує конкурс для всіх учнів своєї школи на краще відео тренування вдома під час карантину!

Ми хочемо щоб ви були здорові та не забували про регулярні фізичні навантаження сидячи вдома! 

РОЗ’ЯСНЕННЯ КМУ ЩОДО НОВИХ ОБМЕЖУВАЛЬНИХ ЗАХОДІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Прийняті Постановою КМУ №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому Кабмін надає роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу? Чи можна ходити по вулиці без маски? Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски? Чи закривають церкви на період карантину?

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВІ ОБМЕЖУВАЛЬНІ ЗАХОДИ У БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби Уряд запроваджує більш жорсткі обмежувальні заходи

Уряд на позачерговому засіданні 2 квітня ухвалив нову редакцію постанови № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з дооопрацюванням.