Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ФІГУРИСТИ СУМЩИНИ З НАГОРОДАМИ КУБКУ УКРАЇНИ НА РОЛИКОВИХ КОВЗАНАХ

04 грудня 2021 року в м. Нікополь відбувся I етап Кубку України та всеукраїнські змагання юних фігуристів, юнаків та дівчат з фігурного катання на роликових ковзанах.

У змаганнях взяли участь майже 100 спортсменів з різних регіонів України. Команда Сумської області виборола загалом 7 золотих, 8 срібних та 3 бронзових нагород. Підготувала спортсменів тренер – Світлана КАРАВАЙ.

СУМСЬКІ ЧЕРЛІДЕРИ З НАГОРОДАМИ КУБКУ УКРАЇНИ

 

04 – 05 грудня 2021 року в м. Харків відбувся XVII Кубок України з черліденгу серед дорослих, Всеукраїнські змагання "Кубок Слобожанщини" серед юніорів та юнаків.

У змаганнях взяли участь понад 1500 кращих черлідерів України з 10 областей України та міста Київ. Команда Сумської області виборола 1 золоту та 1 бронзову нагороди.

 

У МІСТІ ШОСТКА АКРОБАТИ СУМЩИНИ З МЕДАЛЯМИ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАНЬ

У період з 01 до 04 грудня 2021 року у місті Шостка відбулись Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці, у яких взяли участь спортсмени з міст Бердянськ, Генічеськ, Дрогобич, Кам’янець-Подільський, Полтава та Шостка.

Сумську область представляли спортсмени Шосткинської міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Барса». Переможців та призерів підготували тренери Валентин Герасименко, Лідія Матвієнко, Лілія Приходько та Михайло Трофименко.

СУМСЬКИЙ ЛУЧНИК – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА

 

02-05 грудня у місті Харків відбувся Всеукраїнський турнір зі стрільби з лука «Кадетський турнір пам’яті Заслуженого тренера України Морозова В.Ю.» 2004 року народження та молодших.

У турнірі взяли участь понад 100 лучників із Сумської, Запорізької, Одеської, Харківської та Дніпропетровської областей.

За результатами змагань Єгор ЛЕОНЕНКО вихованець ДЮСШ «Спартаківець» здобув срібну винагороду в індивідуальних стрільбах.

ЖОДНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ МОЛОДІ БЕЗ САМОЇ МОЛОДІ

Запрошуємо молодь Сумської області долучитися до опитування щодо вивчення її потреб, інтересів та запитів. 

З метою розбудови ефективної молодіжної політики та здійснення якісної молодіжної роботи, які б базувалися на безпосередніх потребах молоді, управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації у співпраці з фахівцями Державного інституту молодіжної та сімейної політики та тренерами програми «Молодіжний працівник» проводить опитування щодо інтересів та потреб молоді Сумської області віком 14-35 років за посиланням https://cutt.ly/IYpuxFU. Результати опитування будуть використані при плануванні обласних заходів та дозволять забезпечити відповідність цих заходів потребам молоді.

«ПЛЮС ОДИН! В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІДКРИТО ЩЕ ОДИН МОЛОДІЖНИЙ ПРОСТІР!»

02 грудня 2021 року в селищі Ямпіль Шосткінського району відбулося офіційне відкриття молодіжного простору «Молодіжна платформа Vilno Ямпіль».

За ініціативи молодіжної громадської організації «Молодь Ямпільщини», в рамках обласного конкурсу з визначення проєктів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, на реалізацію яких надається фінансова підтримка в селищі Ямпіль Шосткинського району створено молодіжний простір «Молодіжна платформа Vilno Ямпіль». З обласного бюджету в рамках Конкурсу виділено 46 318,20 гривень на часткове матеріальне оснащення простору. Зокрема за рахунок коштів обласного бюджету було придбано: пуфіки, магнітно-маркерний фліпчарт, ковролін, комплект настільних ігор, а також зроблено косметичний ремонт.