Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

Традиційний «Різдвяний турнір» з футзалу у Сумах

4-6 січня 2017 року у м.Суми, у спортивному комплексі СумДУ відбувся 25-й ювілейний традиційний «Різдвяний турнір» з футзалу серед юнаків 2003-2004 рр.н., у якому взяли участь команди міст Суми, Глухів, смт.Краснопілля, Сумського району та м.Куп’янськ (Харківська область).

Бронзовим призером турніру стала команда ДЮСШ Сумського району,  на другому місці сумська «Барса», переможцем змагань команда «Мрія» м.Куп’янськ.

У рамках турніру 5 січня  на ФЦ «Барса» змагалися й команди дівчат 2000-2001 рр.н. з Сум, Конотопа, смт. Краснопілля та Сумського району.

Команда «Вікторія» Конотопської ДЮСШ ім. М.Маміашвілі стала абсолютним переможцем турніру.. Друге місце за футболістками ФЦ ДЮСШ «Барса» м.Суми, третє місце посіла команда «Явір» ДЮСШ Краснопілля.

Визначено переможців обласного конкурсу з визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для реалізації яких надається фінансова підтримка на 2017 рік

Для участі у конкурсі 2017 року подано 72 конкурсні пропозиції від 27 інститутів громадянського суспільства. До участі у публічному захисті Конкурсу було допущено 70 зареєстровані проектні пропозиції від 26 інститутів громадянського суспільства.

08-09 грудня березня 2016 року у ході відкритого захисту конкурсних пропозицій було представлено проекти учасників конкурсу. Загальна сума коштів, яку пропонується виділити вищезазначеним інститутам громадянського суспільства на реалізацію проектів - переможців конкурсу за рахунок коштів обласного бюджету складає 1 200 000,00 гривень (один мільйон двісті тисяч гривень 00 коп.)

   

Чемпіонат України 2017 року з біатлону та чемпіонат України серед юнаків та дівчат з біатлону

З 24 до 29 грудня 2016 року у с. Яворів, Львівської області проходить чемпіонат України 2017 року з біатлону та чемпіонат України серед юнаків та дівчат з біатлону. Команда Сумської області вже з перших днів змагань посіла призові місця.

У спринті серед чоловіків на дистанції 10 км. друге місце посів Дудченко Антон. У спринті серед молодших дівчат на дистанції 5 км другою була Продан Тетяна, а третьою Ангеліна Клімова.

 

 

   

26 грудня 2016 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації !

26 грудня 2016 року відбулося засідання колегії управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригори М.А., на якому розглядалися питання: про виконання програми розвитку фізичної культури і спорту 2012-2016 роки; про підсумки проведення в області оздоровлення та відпочинку дітей і молоді влітку 2016 року.

За результатами активного обговорення прийняті відповідні рішення для ефективної та результативної діяльності управління спільно з структурними підрозділами районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад області, які опікуються питаннями фізичної культури та спорту, молодіжною політикою та питаннями оздоровлення, відпочинку дітей.

   

Відбулося громадське обговорення проекту обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 рік.

25 листопада 2016 року в Конгрес-центрі СумДУ за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Підопригори відбулося громадське обговорення проекту обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 рік. Участь у обговоренні взяли представники відповідних структурних підрозділів обласної державної адміністрації, комунальних установ, інститутів громадянського суспільства. Ураховуючи те, що на сьогодні не прийнято відповідної Державної програми, а значить – відсутня і загальна концепція розвитку напрямку, було прийнято рішення розробити обласну програму НПВ на 1 рік, як базову методологічну платформу для визначення основних напрямків та шляхів розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді Сумщини. Окрім того, зазначена Програма дасть можливість зібрати та створити загальну спільноту теоретиків та практиків, які  зможуть максимально наповнити які інформаційно, так і інструментально систему НПВ.

З проектом Програми можна ознайомитися на офіційному сайті Сумської обласної державної адміністрації у розділі «Молодіжна політика – національно – патріотичне виховання». До 1 грудня 2016 року триває збір та узагальнення всіх пропозицій щодо даного проекту з метою його подальшого винесення на розгляд чергової сесії Сумської обласної ради.

   

Відбувся Всеукраїнський конкурс "Кращий студент 2016"!

24 листопада 2016 року в розважальному клубі "Діалог" відбувся регіональний етап Всеукраїнського конкурсу "Кращий студент 2016"!Безмежно красиві, розумні та талановиті конкурсантки-Дар`я Літвінова, Софія Свісенко, Анастасія Радченко та Єлизавета Нещимна, довели, що студенти Сумщини найкращі! Ми щиро вітаємо з перемогою студентку ГНПУ ім. О. Довженко Нещимну Єлизавету! Журі дійсно було важко обирати, адже всі учасниці були на високому рівні! Проте ця перемога заслугована!!! Щирі слова вдячності організаторам, членам журі, студентським ректоратам, ведучому! Окрема подяка за ініціативу та постійну допомогу Даші Кривулі та Даші Колесніченко!