Управління молоді та спорту
м. Суми, вул.Першотравнева,29
телефон-факс – 61-09-69
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

https://www.facebook.com/sport.molod.sumy

 

Розпорядок роботи: понеділок - четвер – з 8.00 до 17.15;
п’ятниця – з 8.00 до 16.00;
обідня перерва – з 12.00 до 13.00;
вихідні дні: субота, неділя.

ЗНОВ ПРОКИНУЛИСЬ РАНКИ ХОЛОДНІ. ДОЩ ХРЕСТАМИ В СНІЖИНКАХ ЗАСТИГ.ПОМИНАЮЧИ МЕРТВИХ СЬОГОДНІ, МИ РЯТУЄМ МАЙБУТНЄ ЖИВИХ

Щороку в четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв трьох голодоморів – Голодомору 1932 – 1933 років та масових голодів 1921 – 1923 і 1946 – 1947 років. У 2020 році – це 28 листопада.

У рамках діяльності Сумського історичного порталу групою експертів (істориків, краєзнавців, дослідників) було здійснено унікальну та край необхідну справу – оцифровано та опубліковано книгу Реєстрації Актів Цивільного Стану (РАЦС) за 1932-1933 роки.

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРОДОВЖУЄ ПРОЦЕС ФОРМУВАННЯ ПРОЄКТІВ ОБЛАСНИХ ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ У ГАЛУЗІ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ НА НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ НА ПЕРІОД ДО 2025 РОКУ

 

Представників інститутів громадянського суспільства, що провадять свою діяльність у сфері молодіжної політики на національно-патріотичного виховання, членів відповідних консультативно-дорадчих органів, фахівців галузі та усіх зацікавлених сторін запрошують до онлайн обговорення проєктів Обласної  цільової комплексної програми «Молодь Сумщини» на 2021-2025 роки (далі – програма Молодь) та Обласної програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2021 – 2025 роки (далі – програма НПВ).

Проєкти зазначених Програм було розроблено з урахуванням пропозицій структурних підрозділів Сумської обласної державної адміністрації, представників інститутів громадянського суспільства, членів координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Сумській обласній державній адміністрації.

01-02 ГРУДНЯ 2020 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ 4 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ МОЛОДІЖНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРАЦІВНИЦЬ

Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Асоціацією молодіжних працівників України та спільно з Всеукраїнським молодіжним центром планує проведення 01-02.12.2020 в м.Київ IV Всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць (далі – Форум).

Зважаючи на карантинні обмеження, організатори пропонують цікавий та нестандартний формат проведення Форуму: захід відбудеться в онлайн режимі шляхом трансляції першого молодіжного телеканалу та онлайн телемосту між молодіжними працівниками та працівницями.

УРЯД ЗАПРОВАДИВ КАРАНТИН ВИХІДНОГО ДНЯ

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року. Також протиепідемічні обмеження, які стосувалися помаранчевої зони карантину, тепер будуть діяти для всіх регіонів країни

Зокрема, у вихідні дні до обмежень, що передбачені у будні дні, додатково буде заборонено:  приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування; приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності.

УРЯД СХВАЛИВ НАЦІОНАЛЬНУ СТРАТЕГІЮ ДЕРЖАВНОЇ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ДО 2030 РОКУ

Це передбачено проєктом Указу Президента України «Про Національну стратегію державної молодіжної політики до 2030 року».

Стратегія забезпечить створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і, як свідомі громадяни, робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.

САМБІСТИ СУМЩИНИ СЕРЕД ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ

 

05-09 листопада 2020 року в сербському місті Новий Сад проходив чемпіонат світу з боротьби самбо. У складі національної збірної команди України були й представники Сумської області. Серед дівчат перше місце у Федорченко Ярини (Охтирка) в категорії 40 кг, тренер Меєрович Ю.М. та Кісіль В.І.

В категорії 44 кг Засульська Юлія стала срібною призеркою, а Охріменко Анна в категорії 70 кг (Ромни) – бронзовою призеркою, тренери Богуш Д.О. і Богуш О.Г.

Загалом молодіжна збірна (до 20 років) виборола 19 нагород, а юнацька команда (до 18 років) – 15.